• $8,1542
 • €9,7116
 • 453.178
 • 1361.38
01 Nisan 2021 Perşembe 10:44 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz son bölüm izle tek parça! Sadakatsiz 24. son bölüm full izle!

Sadakatsiz son bölüm izle tek parça! Sadakatsiz 24. son bölüm full izle!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un olduğu, BBC Studios'un "Doctor Foster" isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan Sadakatsiz'de bu hafta heyecan dolu sahneler izleyicileri ekrana kilitleyecek. Derin'in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yaratırken tüm şehir Derin'in bulunması için seferber olacak. Sadakatsiz 24. bölüm izleme linkine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz...

Yayınlandığı günden beri çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Sadakatisiz'de sular durulmuyor. Derin'in ortadan kaybolmasıyla kızı Zeynep'i alan Volkan, Asya'nın evine geliyor. Zeynep'i geri almak için oraya gelen Haluk ve Gönül'e o sırada bir telefon geliyor. Melih, bir ihbar aldıklarını ve bir kadın cesedi bulunduğunu söylüyor. Peki bulunan kadın cesedi Derin'e mi ait?

SADAKATSİZ 24. BÖLÜM İZLE!


SADAKATSİZ 24. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Derin'in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yaratırken tüm şehir Derin'in bulunması için seferber olur.

Asya kendisini bu olayın merkezinden uzaklaştırmakta kararlı olsa da düştüğü çıkmazlar onu zorlamaktadır.

Ortaya çıkan ipuçları ve sürpriz tanıklar soruşturmanın seyrini beklenmedik yönlere çekerken yaşanan hangi gelişme Derin konusundaki umutları sarsacaktır?

Derin'in ortadan kaybolmasıyla kızı Zeynep'i alan Volkan, Asya'nın evine geliyor. Zeynep'i geri almak için oraya gelen Haluk ve Gönül'e o sırada bir telefon geliyor. Melih, bir ihbar aldıklarını ve bir kadın ceseti bulunduğunu söylüyor. Peki bulunan kadın ceseti Derin'e mi ait?

SADAKATSİZ KONUSU NEDİR?

Doktor Asya (Cansu Dere),kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

SADAKATSİZ DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasında Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu bulunuyor.

SADAKATSİZ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

2020 yılında JTBC kanalında yayınlanan lisanslı versiyonu da bulunuyor. Güney Kore uyarlamasının ismi ile The World of The Married'dir.

 • Sadakatsiz son bölüm full izle
 • Sadakatsiz izle
 • Sadakatsiz 24. bölüm
 • Sadakatsiz kesintisiz izle
 • kanal d Sadakatsiz izle
 • Sadakatsiz 24. son bölüm izle
<p><b >'ORUÇ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ ZAYIFLATMAZ GÜÇLENDİRİR'<br></p><p>Orucun bağışıklık sistemi

Koronavirüs oruç tutmaya engel mi?

Uygarlık tarihine ışık tutan 12 bin yıllık kazı başlıyor

Zeugma Antik Kenti'nden etkilenerek başladığı şimdi vazgeçilmezi oldu

Belediye ekiplerinin Nemrut Krater Gölü'nde zorlu kar mücadelesi