• $7,1646
  • €8,7401
  • 414.301
  • 1483.02
22 Şubat 2021 Pazartesi 15:14 | Son Güncelleme:

Reytingleri yere çakılmıştı! Yeni karar Akrep dizisini kurtarabilecek mi?

Reytingleri yere çakılmıştı! Yeni karar Akrep dizisini kurtarabilecek mi"

Bu sezon birçok yeni dizi ile ekranlara gelen Star TV, reyting rekorlarında beklediği ivmeyi yakalayamadı. Yeni dizilere yer açmak isteyen kanal, birçok dizinin günü ile de oynamıştı. Son olarak, Sol Yanım dizisi günü değiştirilince kemik izleyicisini kaybetmiş ve finale giden yolun önü açılmıştı. Şimdi aynı hata Akrep dizisi için de yapıldı. Ama Star TV'nin sürpriz bir kararı var.

Demet Akbağ ve Evrim Alasya ikilisinin başrolünde olduğu Akrep dizisi, iddialı bir başlangıç yapmıştı. Yayın hayatına Cuma günü başlayan dizi, değişikliğe gidip Perşembe günü yayınlanmaya başlamıştı. Bu değişiklik diziye hiç yaramadı. Cuma günü kemik bir izleyici kitlesi oluşturan dizi, Perşembe günleri bu kitleyi biraz da olsa kaybetti.

Bu sezon Güvercin, Babil, İyi Günde Kötü Günde ve son olarak da geçen hafta Sol Yanım dizilerini düşük reytingler nedeniyle yayından kaldıran Star TV'nin, Akrep hakkında nasıl bir karar alacağı merakla beklenmekteydi.

Akrep dizisi hakkında yeni karar beklenirken, TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberi ortaya çıktı. Star TV yöneticileri kendi hataları nedeniyle düşen reytinglerden sonra diziyi yayından kaldırma konusunda acele etmeyecek.

<h3>Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi</h3><h3>'KATLİAMI ÜSTÜME YIKMAK İSTEDİ'</h3><p>G

24 Şubat 2021 Güncel Haberler

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü