• $8,3624
  • €10,0991
  • 477.331
  • 1345.15
07 Şubat 2021 Pazar 10:16 | Son Güncelleme:

Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı? Ramo'nun Sibel'i ölüyor mu?

Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı"  Ramo'nun Sibel'i ölüyor mu"

Show Tv'nin ilgi ile izlenen dizisi Ramo'da dün akşam heyecanlı sahnler ekrana damga vurdu. Ramo'nun son bölüm final sahnesinde, patlama sonrası canından çok sevdiği insanı kaybetmenin şokunu yaşayan Ramo, Sibel'in mezarının başında ağladı. Bu sahnenin ardından Ramo Sibel ölüyor mu? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılıyor mu? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

Show Tv'nin büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Ramo'da beklenmedik anlar yaşandı ve izleyiciler şoke oldu. Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum'un paylaştığı Ramo dizisi 31. son bölümüyle ekrana geldi. Ramo'nun son bölümünde düğüne yapılan silahlı saldırıda ağır yaralanan Sibel hastanede tedavi altına alındı. Ancak hastanede yaralı durumda yatan Sibel'e büyük bir tuzak kuruldu. Ramo Sibel ölüyor mu? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılıyor mu? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

RAMO SİBEL ÖLÜYOR MU?

Ekranların sevilen dizisi Ramo'nun son bölümünde düğüne yapılan silahlı saldırıda ağır yaralanan Sibel, hastanede tedavi altına alındı. Ancak hastanede yaralı durumda yatan Sibel'e büyük bir tuzak kuruldu. İki kişi tarafından bayıltılan Sibel'in odasına bomba konuldu. İtfaiyenin söndürdüğü yangının ardından ise Ramo odada Sibel'in yüzüğünü buldu.

RAMO 31. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ramo'nun son bölüm final sahnesinde ise patlama sonrası canından çok sevdiği insanı kaybetmenin şokunu yaşayan Ramo, Sibel'in mezarı başında gözyaşlarına boğuldu.

ESRA BİLGİÇ RAMO DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

Ramo'da Sibel karakterine canlandıran Esra Bilgiç, geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılacağına ilişkin çıkan iddialara cevap vererek "Arkadaşlar Ramo'dan ayrılmıyorum. Sevgiler" demişti. Mezar sahnesi ardından gözler bir kez daha Esra Bilgiç'e çevrildi. Son bölüm sahnelerini hikayeler bölümünden paylaşan Esra Bilgiç, ayrılığa dair bir açıklamada bulunmadı.

RAMO 31. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir'e bağlıdır. Nehir, Sibel'in hayatı karşılığında Ramo'dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Ramo ve Sibel'in düğününe yapılan baskın birçok insanın ölümüne neden olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir'e bağlıdır.

Nehir, Sibel'in hayatı karşılığında Ramo'dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Diğer yandan Ramo, düğüne saldıranların Korkut'un adamları olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşebilmek için Mazhar'dan masayı toplamasını ister. Ramo, Korkut'un en ağır şekilde cezalandırılmasını isterken Korkut'un elinde de Ramo'yu bitirecek büyük bir koz vardır. Ramo, hiç bu kadar zor durumda kalmamıştır.

<p><strong> </strong><span>Gazeteci  Hulki Cevizoğlu, katıldığı bir programda, CHP Genel Başkanı Kem

128 milyar iftirası nasıl kuruldu?

TFF'den 23 Nisan sürprizi! İşte milli futbolcuların çocukluk fotoğrafları

Türkiye'nin en uzun bayrak direğine Türk Bayrağı çekildi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İstanbul'da