• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
23 Şubat 2021 Salı 09:21 | Son Güncelleme:

Ramo yeni bölümde Nehir intikam için Sibel'in peşinde! Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayında

Ramo yeni bölümde Nehir intikam için Sibel'in peşinde! Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayında

Ramo yeni bölümü ile bu hafta ekrana kaldığı yerden devam edecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların yeni dizisi Ramo 34. bölüm fragmanıda Nehir ise intikam almak için Sibel hakkında hiç bilinmeyen gerçeklere ulaşmaya çalışmaktadır. İşte Ramo 34. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayı

Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranların sevilen dizisi Ramo heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yayına giren yeni bölüm fragmanı öncesi Ramo dizisi son bölümünde Ramo'nun büyük bir planı vardır; Mazhar'ın yerine İstanbul'un patronu olmak. Yeni bölümde ise izleyiciyi sürpriz gelişmeler bekliyor...

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, Murat Yıldırım'ın 'Ramo' karakterine hayat verdiği adalet mücadelesinde Ramo en zirveye savaş açıyor. Dizide Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Efsane Odağ ve Sacide Taşener gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Ramo yeni bölümüyle Cuma akşamı 20.00'de Show TV'de!

RAMO 34. BÖLÜM FRAGMANI

RAMO 33. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo'nun büyük bir planı vardır; Mazhar'ın yerine İstanbul'un patronu olmak.

Patronların ise tek amacı vardır; Ramo'ya diz çöktürmek.

Ramo'nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel'in rehin tutuluyor olmasıdır.

Ramo, bir yandan Sibel'in nerede tutulduğunu öğrenmeye, diğer yandan da Mazhar'ın yerine geçebilmek için Yıldırım'ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır.

RAMO GİZEM KİMDİR?

Ramo dizisinde Gizem karakteri Sibel'in kardeşi olarak ortaya çıkacaktır. Nehir "Gizem Çağlar sen misini? Ablan Sibel ile konuşturmaya geldim seni" sözleri, Sibel'in bilmediği bir kardeşi olduğunu ortaya çıkardı.Annesini Sibel'in öldürdüğüne inanan Nehir, intikam almak için Sibel hakkında hiç bilmediği gerçeklere ulaşırken, bunları Sibel'e karşı kullanmaya hazırlanıyor. Cihangir'in gizli deposunda hem para hem de kişilere ait belgeler olduğunu gören Nehir, burada Cengiz Yıldırım'ın belgelerini buldu ve bilinmeyenleri öğrendi. Önümüzdeki bölümlerde Ramo dizisinin Gizem'i hakkında bilgiler daha da netleşecektir.

RAMO DİZİSİ HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

Ramo dizisi cuma akşamları saat 20.00'de Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaktadır.

RAMO DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ramo ne zaman saat kaçta? Ramo hangi gün, hangi kanalda? Ramo yeni bölüm fragmanı izle!

Ramo dizisi yoksul ve neşeli bir ailenin adalet arayan oğulları Ramo'nun cesaret ve aşk dolu hikayesini anlatıyor. Zeki, cesur ve gözü kara olan Ramo ailesinin işlerini yürütüyor. Ancak yaşadığı adaletsizliğe dayanamayan Ramo hiç beklemediği sonuçlar doğuracak bir isyan ateşi yakacaktır.

<p>Karma komisyona sevk edilen ve çoğunluğu HDP milletvekillerine ait 33 dosyanın ayrıntıları netleş

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'lilerin dokunulmazlığı kaldırılacak mı?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı