• $7,4091
  • €8,9626
  • 414.331
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 09:48 | Son Güncelleme:

Ramo 33. bölüm fragmanında olay sahne! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı!

Ramo 33. bölüm fragmanında olay sahne! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı!

Ramo dizisi 33. yeni bölüm fragmanı yayınladı. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Ramo 33. Bölüm fragmanı yayında. Büyük patronun söylediklerinin dikkat çektiği tanıtımda geçen hafta Sibel düğün gününde yapılan baskın sonucunda vurulmuştu. Peki Ramo dizisi yeni bölümde neler olacak?

Ramo dizisinin yayına giren 33. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Fragman görüntülerine göre, Çarpıcı gelişmelerin ardı ardına yaşandığı bölümde Sibel'in ölmediği ortaya çıktı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Ramo dizisi 33. yeni bölüm fragmanı haberimizde.

RAMO 33. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RAMO VE SİBEL NASIL KURTULACAK?

Ramo dizisinin ekrana gelen son bölümü heyecan fırtınasına sahne oldu. Çarpıcı gelişmelerin ardı ardına yaşandığı bölümde Sibel'in ölmediği ortaya çıktı. Şerif'in oyuna dahil oluşu ise İstanbul'daki dengeleri bir kez daha değiştirdi. Ramo ve Sibel'in tehlikede olduğu final anlarında gerilim doruğa ulaştı.

Ramo'nun son bölümünde Şerif, Ramo'ya Sibel'in ölüm emrini büyük patronların verdiğini söyledi ve Ramo'yu eski bir arabanın direksiyonuna bağladı. Üzerine bir araba düşmek üzere olan Ramo, tuzaktan kurtulmayı başardı. Şerif'ten duyduklarının öfkesiyle Ramo, Mazhar'ın karşısına çıktı ancak onu burada başka bir tuzak bekliyordu. Bu sırada alıkonulan Sibel de korku dolu anlar yaşadı. Mazhar ve Ramo'nun karşı karşıya geldiği anlarda gerilim giderek yükselirken, Şerif'in elinde olan Sibel'in ve silahların hedefinde olan Ramo'nun nasıl kurtulacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

SİBEL YAŞIYOR

Sibel'in ölüm haberiyle sarsılan Ramo, çıkan raporlara rağmen Sibel'in öldüğüne inanmadı. Ramo, Sibel'e dair bir iz bulmak için harekete geçerken, Sibel'in ölmediği ve Mazhar tarafından alıkonulduğu ortaya çıktı. Mazhar, Taner'in ölümünden sorumlu oldukları için bunun acısını çıkaracağını söylerken, Sibel'in nasıl kurtulacağı merak konusu oldu. Ramo, Sibel'in alıkonulduğuna dair henüz bir iz bulamadı. Mazhar'ın hayat arkadaşı olarak seyircilerin karşısına çıkan "Dilber" karakteri de bu bölüm dikkat çekti. Dilber karakteriyle Ramo'nun kadrosuna Sitare Akbaş dahil oldu.

'CEHENNEMİNE HOŞ GELDİN SİBEL'

ŞERİF'İN BÜYÜK PATRON OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Hastanedeki hastabakıcıyı darp ettiği için gözaltına alınan Ramo, nezarethanede Şerif ile ilk karşılaşmasını yaşadı. Mazhar'ın masasına Şerif'in gelmesi, masadakileri de huzursuz etti. Şerif'in gelişi Ramo'daki gerilimi giderek artırırken, asıl büyük sürpriz büyük patronlardan biri olduğunun ortaya çıkmasıyla yaşandı.

RAMO DİZİSİNİN KONUSU

Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova'nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır. Ramo ve ailesi, Adana'da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar.

Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo'dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir.Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo'yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel'dir...

Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira. Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz'un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder. Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır...

RAMO OYUNCULARI KİMLER

Ramo (Murat Yıldırım)

Kanla değil sevgiyle bağlanan sımsıcak bir ailenin gözü kara lideri. Zeki, iş bitirici, kendine has yöntemleri olan biri. Düşmanlarına karşı acımasız, sevdiklerine ve mazlum insanlara karşı merhametli fedakâr bir adam... Geçmişi bir zırh gibi kuşanan Ramo'nun, ailesi için yapamayacağı şey yoktur. Fakat sevdiklerini korumak için aldığı kararlar hem kendini hem de ailesini büyük bir savaşa sürükleyecektir... Ve aşka!

YAVUZ (Yiğit Özşener)

İstanbul'daki babaların babası Cihangir Bey'in özel danışmanı, sağ kolu. Oldukça akıllı, ihtiyatlı bir adam... Adana'daki rekabet ortamı kızışıp, sevkiyatlar sekteye uğrayınca Adana'ya gönderilir. Ramo'yu ve ailesini daha yakından tanır ve onlarla arasında özel bir bağ oluşur. Ancak karanlık geçmişi ve hizmet ettiği adam peşini bir türlü bırakmayacaktır.

HASAN (İlker Aksum)

Ramo'nun abisi. Saf, temiz deli dolu bir adam... Hırslarından arınmış, karısıyla ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürüyor. Ailesi için kendini ateşe atmaktan çekinmeyen bir adam... Ramo'yu her daim destekleyip onun yanında duracak olan insanlardan biri...

SİBEL (Esra Bilgiç)

Yer altı dünyasının patronu Cengiz'in kızı... Aklı başında, iyi eğitim almış, cesur, güçlü bir kadın. Çok sevdiği babasına ve ailesine karşı açılan beklenmedik savaş, Sibel'in hayatını kökten değiştirir. Kim dost kim düşman ayırt edemez. Tüm bu karışıklığın içinde yaşadığı asıl savaş ise ruhundadır. Aşk mı? Nefret mi?

FİDAN (İdil Fırat)

Ramo'nun halası. Sözü geçen, hakkaniyetli, akıllı ve bir o kadar renkli, eğlenceli bir kadın. İnanılmaz sezgileri ve zekasıyla, aile arasındaki dengeyi en iyi sağlayan kişi. Ramo'yla sarsılmaz bir bağ vardır aralarında. Öyle ki konuşmadan anlaşırlar. Anlaşamadığı tek mesele ise aşktır! Geçmişinde nice gönül işleri olan Fidan'ın, bu meselede diyeceği çok şey vardır... ve yaşayacağı!

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Darbe bir insanlık suçudur. 28 Şubat'ı yaşadım, 28 Şubat'ın farkınd

Başkan Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı: Darbe bir insanlık suçudur

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek