• $9,3132
  • €10,8585
  • 529.126
  • 1429.85
24 Ağustos 2021 Salı 09:15 | Son Güncelleme:

Pilav Üstü Aşk oyuncuları kimler, konusu nedir? Pilav Üstü Aşk filmi nerede ve ne zaman çekildi?

Pilav Üstü Aşk oyuncuları kimler, konusu nedir" Pilav Üstü Aşk filmi nerede ve ne zaman çekildi"

Romantik komedi türündeki yapım Pilav Üstü Aşk, 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü FOX TV televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşu. Pilav Üstü Aşk film, ünlü bir restoran zincirinin tek varisi olan Elvan Kaşıkçızade ile pilavıyla meşhur seyyar satıcı Rıdvan Merinos'un hikayesini ele alırken, senaryosu ile izleyiciden tam not aldı. Senaristliğini Kamuran Süner'in, yönetmenliğini Bülent Terzioğlu'nun üstlendiği bir CineMutfak projesi olan Pilavüstü Aşk ne zaman ve nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir? soruların yanıtları haberimizde.

Pilav Üstü Aşk filmi yayınlandığı Fox TV ekranlarında büyük ilgi gördü. Filminin senaryosunu Kamuran Süner kaleme aldığı, komedi türündeki Pilav Üstü Aşk filmi izleyiciyi ekrana kilitledi. 2021 yapım olan Pilav Üstü Aşk adlı filmin oyuncu kadrosu, konusu merak konusu oldu. İnternet aramalarında araştırılan "Pilav Üstü Aşk filmin konusu nedir, oyuncuları kimler, nerede ve ne zaman çekildi?" sorularına ilişkin tüm detayları bu haberimizde derledik.

PİLAV ÜSTÜ AŞK FİLMİ NE ZAMAN NEREDE ÇEKİLDİ?

Hande Katipoğlu ve Ferit Aktuğ'un başrolü paylaştığı, Bülent Terzioğlu'nun yönettiği "Pilavüstü Aşk" filminin çekimlerine Antalya'da yapıldı. "Pilavüstü Aşk"ın 2021 yılında vizyona girmiştir.

PİLAV ÜSTÜ AŞK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Elvan Kaşıkçızade, ünlü bir restoran zincirinin tek varisidir. Rıdvan Merinos ise yaptığı pilavla İstanbul gece tayfasının ve taksicilerin vazgeçilmezidir. Elvan ve Rıdvan'ın yolu aynı amaç doğrultusunda kesişir ve ikili kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

PİLAV ÜSTÜ AŞK FİLMİ OYUNCULARI

Hande Katipoğlu

Ferit Aktuğ

Ayhan Taş

Yıldız Asyalı

Tayfun Sav

Levent Sülün

Ebrar Demirbilek

  • Pilav Üstü Aşk oyuncuları kimler
  • Pilav Üstü Aşk konusu nedir
  • Pilav Üstü Aşk filmi nerede çekildi
  • Pilav Üstü Aşk filmi ne zaman çekildi
<p> </p>

Beşiktaş - Lizbon Maç Önü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu