• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
10 Ekim 2020 Cumartesi 09:15 | Son Güncelleme:

Payitaht Abdülhamid yeni sezon 1. bölümde neler oldu? Payitaht Abdülhamid 121. bölüm fragmanı yayınlandı!

Payitaht Abdülhamid yeni sezon 1. bölümde neler oldu" Payitaht Abdülhamid 121. bölüm fragmanı yayınlandı!

Payitaht Abdülhamid 121. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Hakan Boyav'ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid 9 Ekim Cuma akşamı yeni sezonuna başladı. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan TRT 1'in başarılı yapımı 120. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin son bölümünde Abdülhamid'in devleti payidar yapmak ve devleti düşmanların soktuğu cendereden kurtarmak için verdiği savaşa devam ediyor.

TRT 1’in başarılı dizisi Payitaht Abdülhamid 9 Ekim Cuma akşamı yayınlanan 120. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Konusu ve oyuncularıyla büyük beğeni toplayan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonuna başladı. Uzun süredir ekranlarında uzak kalan dizi yeni sezonu ile izleyicilerine kavuştu. Başrollerini Bülent İnal’ın üstlendiği dizi bu yıl etkileyici bölümleri ile izleyenlerine tarihi dokuyu yaşatmayı hedefliyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 121. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmanı seyredebilirsiniz.

GELECEK BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 120. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 120. BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid’in devleti payidar yapmak ve devleti düşmanların soktuğu cendereden kurtarmak için verdiği savaş devam etmektedir. Sefirler Mürzsteg kararlarını Abdülhamid’e daha bildirmeden Abdülhamid Mürzsteg kararlarına karşı bir hamle yapar. Abdülhamid’in Akabe tren hattı hamlesi bütün taşları yerinden oynatır. Ticari dengeleri bozulan düşmanlar Abdülhamid’in karşısında birleşir. Bidar, yaşanan olaylardan sonra kimseye güvenemez olur. 

5. Murad’ın kızları Fatma ve Aliye Sultan’ın saraya gelmesi Bidar’ı fazlasıyla rahatsız eder. 5.Murat’ın vefat haberi Abdülhamid’i üzerken Masonları umutlandırır. Büyük loca olabilmek için 5. Murat’ın yerine geçecek üyeyi beklemektedirler. Düşmanlar Akabe demiryolunu engellemek için harekete geçer. Art arda depo ve fabrikalarda patlamalar olur. 5. Murat’ın vasisi, Masonların büyük umudu, Abdülhamid’in gizli düşmanı kimdir?

<p>Ümraniye'de otobüse durak dışında binmek isteyen kadın, alınmayınca deliye döndü. Taksiyle takip

Ümraniye'de ilginç olay: Öfkeli kadın otobüsü önce yumrukladı sonra boyadı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aynı kökte büyüyen çam ile köknar ağaçları görenleri hayrete düşürüyor

İlk kez duyacağını ilginç pratik bilgiler