• $8,1843
  • €9,873
  • 471.802
  • 1330.48
04 Mart 2021 Perşembe 09:50 | Son Güncelleme:

Payitaht Abdülhamid yeni bölümde ortalık karışıyor! Payitaht Abdülhamid 141. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı!

Payitaht Abdülhamid yeni bölümde ortalık karışıyor! Payitaht Abdülhamid 141. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı!

Ekranların sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 141. yeni bölüm 2. fragmanı ve özeti yayınlandı. 5. sezondur TRT1 ekranlarında büyük bir heyecanla devam eden Payitaht Abdülhamid dizisi final yapacağı iddia ediliyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmayan Payitaht Abdülhamid dizisinin bu haftaki ekrana gelecek olan 141. yeni bölüm fragmanı ve detayları bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz...

Payitaht Abdülhamid dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. TRT1'in sevilen dönem dizisinin 5. sezonunda Payitaht Abdülhamid 141. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! aşrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan ve Cem Özer ile birlikte birçok önemli oyuncunun rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisi 141. yeni bölümde ortalık karışıyor.

Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı Payitaht Abdülhamid, yeni bölümüyle 5 Mart Cuma saat 20:00'de, TRT1'de

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 141. BÖLÜM 2. FRAGMAN

PAYİTAHT "ABDÜLHAMİD" 141.BÖLÜM ÖZET

Selim Paşa ismini yeniden duyan Abdülhamid, hadiselerin ardındaki sırları bir kez daha çözmeye çalışır. Sultanın İstanbul'a davet ettiği hukukçu Martin Efendi öldürülür. Cinayetin detayını öğrenen Abdülhamid'i bir sürpriz beklemektedir.

Saliha Aliye'nin gerçek yüzünü ortaya çıkartacağını zannederken Aliye'nin tuzağına düşer. Naime'nin gelini olacağına inan Sabuha soluğu sarayda alır. İstediğini elde eden Aliye için artık tek engel ablası Fatma'dır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 141. BÖLÜM FRAGMANI

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD BU SEZON FİNAL YAPACAK!

5. sezonuyla da izleyenlerin merakla takip ettikleri bir yapım olan Payitaht Abdülhamid dizisi, bu sezon sonunda ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Es Film imzalı diziyle ilgili olarak gelen kulis bilgisi, yeni sezonda olmayacağını gösteriyor.

Dizinin 6. sezonunu bekleyenleri hüsrana uğratacak bilgiyi Gazeteci Birsen Altuntaş twitter hesabından paylaştı. Es Film imzalı Payitaht Abdülhamid dizisi, bu sezon sonunda ekrana veda edecek!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 5. SEZONUNDAKİ YENİ KARAKTERLER KİM KİMDİR?

İsmail Hakkı: (Eşref Aziz):

Sinema ve tv dizilerinin beğenilen oyuncusu İsmail Hakkı, Payitaht'a gelenekçi, gözü pek, vatanına, Sultanını ve bayrağına kötü söz söyletmeyen, hırsız yakalamakta mahir, gündüz üniformalı komiser, gece ise kabadayı kimliği ile çapraşık cinayetleri çözen ve her meselenin önünde gözünü kırpmadan duran Komiser Aziz Baba karakteriyle giriyor.

Hakan Bilgin (Mika):

Tiyatro, dizi ve TV'nin beğenilen oyuncusu Hakan Bilgin, Payitaht dizisine Ermeni Devrim Federasyonu'nun üç büyük kurucusundan biri olan Mika karakteri ile katılıyor.

Cansu Fırıncı (İzak Fernandez):

Sevilen dizi oyuncusu Cansu Fırıncı, Payitaht'a çılgın, zeki ve ilginç, saplantılı huyları olan İzak Fernandez karakteriyle katılıyor. Karaso'yla işbirliği içinde izleyeceğimiz Fernandez'i, geçmiş aile hesaplaşması intikamıyla Abdülhamid'e ekonomik ve anarşik hamleler içeren saldırılarıyla izleyeceğiz.

Ali Buhara Mete (Manyas):

Ekranların beğenilen oyuncusu Ali Buhara Mete Payitaht'a tarihi bir şahsiyet olan Manyasizade Refik Bey olarak bilinen gizemli, kendinden emin ve bilgeç tavrı ile konuştuğu kişileri etkileyen Manyas karakteri ile giriyor.

Mehmet Korhan Fırat (Tatavlalı):

Oyuncu Mehmet Korhan Fırat diziye Payitaht'ın bütün Ermeni külhanbeyleri ve küçük çaplı kabadayılarının emrinde olduğu Tatavlalı karakteri ile giriyor.

Yılmaz Meydaneri (Avlonyalı Sadrazam Ferit Paşa):

Deneyimli oyuncu Yılmaz Merdaneli, Payitaht'a Batılı devletler tarafından desteklenen Avlonyalı Sadrazam Ferit Paşa karakteri ile giriyor.

Alara Turan (Fatma Sultan):

Ekranların genç ve güzel oyuncusu Alara Turan Payitaht dizisine 5.Murat'ın kızı, Abdülhamid'in yeğeni, Aliye Sultanın ablası Fatma Sultan olarak giriyor. Saraya gelişlerinin Bidar ve Naime'yi huzursuz ettiği Fatma Sultan'ı da babasının yaşadıklarından dolayı sorumlu tuttuğu amcası Abdülhamid'e tavrı nasıl olacak?

Burak Haktanır (Eskidarlı Vahap):

Sinema ve dizi oyuncusu Burak Haktanır, Payitaht'a Komiser Aziz'in has adamı Eskidarlı Vahap karakteri ile katılacak. Görüntüsünün aksine bitirim kimliği ve kaytan bıyıkları ile kavga ve çatışmanın içinde izleyeceğimiz Eskidarlı Vahap'ı kendisine verilen görevlerin ve emanetlerin peşinde bir karakter olarak seyredeceğiz.

Eren Dinler (Talat Paşa):

Tiyatro oyuncusu, yönetmeni ve TV oyuncusu Eren Dinler, Payitaht'ın yeni sezonunda Talat Paşa'ya hayat verecek.

Gökşin Saraç (Aliye Sultan):

Genç oyuncu Gökşin Saraç, Payitah'ın 5. sezonuna, 5.Murat'ın kızı, Abdülhamid'in yeğeni Aliye Sultan olarak giriyor.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'CHP'nin etrafında kümelenen yıkım ekibi, YANLIŞ ve YALAN olduğunu b

Başkan Erdoğan paylaştı! İşte CHP'nin yalan stratejisi

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor