• $7,3691
  • €8,8951
  • 408.436
  • 1547.4
20 Şubat 2021 Cumartesi 11:20 | Son Güncelleme:

Oynayacağı rol ortaya çıktı! Cemal Hünal Sadakatsiz'deki dengeleri alt üst edecek!

Oynayacağı rol ortaya çıktı! Cemal Hünal Sadakatsiz'deki dengeleri alt üst edecek!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'in oyuncu kadrosuna Cemal Hünal da katıldı. Daha önce birçok başarılı yapımda tol alan Hünal, son olarak Survivor 2021'e katılmış ve elenmişti. Yeni projesi Sadakatsiz ile bomba gibi geri dönen Hünal'ın oynatacağı rol de belli oldu. Başarılı oyuncu, dizideki dengeleri alt üst edecek.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Son olarak diziye, Cemal Hünal'ın da geleceğini öğrenmemiştik. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı dizide, Cemal Hünal'ın canlandıracağı isim belli oldu.

Survivor 2021'e katılan Cemal Hünal, elenmişti. Türkiye'ye geri dönen başarılı oyuncunun, Sadakatsiz dizisinde rol alacağı öğrenilmişti. Cemal Hünal, Sadakatsiz dizisinde Sinan Taşkıran karakterine hayat verecek. Dizinin yeni karakteri de olayların çok farklı noktalara doğru ilerlemesine neden olacak.

Tıp Fakültesi'ni yarım bıraktıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya'nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan'ın Tekirdağ'a gelmesi ise tüm dengeleri altüst edecektir.

Asya'nın Sinan ile olan karşılaşması, sonrasında yaşanacaklar, Volkan'ın buna vereceği tepki gibi bir çok konu bu yeni karakterin gelişi ile birlikte dizinin hikayesinde önemli bir değişime neden olacak gibi duruyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz durdurulamıyor! Dizinin kadrosuna bir isim daha katıldı!

Cemal Can'dan Seren Serengil'e yanıt! "Demek ki kendimi tanıtmam gerekiyor"

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı. İnsan Hakları Eylem Planı'nın

Başkan Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı