• $7,8974
  • €9,409
  • 459.409
  • 1342.49
04 Haziran 2020 Perşembe 16:21 | Son Güncelleme:

Evde Biz Bize saat kaçta, hangi kanalda?

Evde Biz Bize saat kaçta, hangi kanalda"

Öykü Gürman ekranlarda yayınlanacak yepyeni program olan Evde Biz Bize'yi sunacak. Evde Biz Bize hangi kanalda, saat kaçta? sorularının yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor.

Gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden olan Atv, Ramazan ayında yeni bir programla ekranda yerini alacak. Hafta içi her gün, canlı olarak ekran başındaki izleyicilerle buluşacak olan, yemek, sağlık, müzik, astroloji, psikoloji, geleneksel tıp gibi pek çok konu konuşulacak. 

EVDE BİZ BİZE BAŞLADI MI?

Evde Biz Bize'yi sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi büyüleyen güzel ve başarılı şarkıcı, oyuncu Öykü Gürman ile bitmeyen enerjisi ve neşesiyle harekete geçiren, güldüren başarılı oyuncu Ferdi Kurtuldu sunacak. Evde Biz Bize 27 Nisan Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

EVDE BİZ BİZE HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Evde Biz Bize, Atv ekranlarında hafta içi hergün saat 14:00'te yayınlanacak. Sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişe, son trendler, doğru bilinen yanlışlar, alanında en iyi doktor, geleneksel tıp uzmanı, spor eğitmeni, astrolog gibi konukların yanı sıra hem sesi, hem el becerisi hem de keyifli sohbeti ile renk katacak olan ünlü konuklarıyla farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. En güzel iftar yemekleri biz bizeyken pişirilecek.

Editör:<a href='#0'> </a><a href='mailto: eda.cabul@turkmedya.com.tr'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

ABD'de kim Beyaz Saray'da olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile bir araya geldi

Karantina ihlali yapan otobüs şoförüne ceza