• $13,7072
  • €15,5577
  • 786.38
  • 1910.41
12 Temmuz 2021 Pazartesi 07:17 | Son Güncelleme:

Operasyon 41 formatı nedir, yarışmacıları kimler? Operasyon 41 nerede çekiliyor?

Operasyon 41 formatı nedir, yarışmacıları kimler" Operasyon 41 nerede çekiliyor"

Kanal D ekranlarının merakla beklenen yerli yarışması Operasyon 41 bu akşam yeni bölümüyle izleycisinin karşısına çıkacak. Tanıtımlarıyla ve fragmanıyla merak uyandıran yarışmanın takipçileri program hakkında araştırmalar yapmaya başladılar. Operasyon 41 nerede çekiliyor? Operasyon 41 formatı nedir, yarışmacıları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm detaylar...

Kanal D'nin, sunuculuğunu Hasan Yalnızoğlu'nun yaptığı yaz ekranına damga vuracak olan yeni yarışma programı Operasyon 41 bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Kendi alanlarında birçok ödül ve başarıya ulaşmış 10'ar kişilik iki timin mücadele edeceği program izleyicisini ekrana kilitleyecek. Peki, Operasyon 41 nerede çekiliyor? Operasyon 41 formatı nedir, yarışmacıları kimler? İşte tüm merak edilenler..

OPERASYON 41 NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kocaeli'li yapım şirketi Bekir Gündoğdu'nun sahibi olduğu Bengi yapım tarafından yapılan yarışmada, kendi alanlarında birçok ödül ve başarıya ulaşmış 10'ar kişilik iki tim mücadele ediyor. Operasyon 41'in büyük bir bölümü Kandıra'da çekildi.

Operasyon 41 FORMATI NEDİR?

Yarışmadaki timler zorlu doğa şartlarında eğitilip, askeri simülasyon oyunlarıyla farklı mekânlarda yarışacak. Görev oyunları, erzak, teçhizat ve liderlik oyunlarıyla gizli ve tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışan yarışmacılar, "Seçilmiş Savaşcılar Timi"ne girmek için kıyasıya mücadele edecek. Şampiyon yarışmacı ayrıca büyük ödülü de kazanacak.

Her bölümünde izleyicileri farklı aksiyon ve maceranın beklediği programda, takımlar büyük ödüle ulaşmak için hem birbirleriyle hem farklı oyunlarda fenomenlerin de içinde yer alacağı "Yok Edici" ve "Kötüler" olarak belirlenen iki ayrı timle mücadele edecek. Ayrıca Airsoft oyunundan yola çıkılan programda kullanılan silahlardaki biyoplastik mermiler, doğaya zarar vermeyen ve belli bir süre sonra doğada kaybolan malzemeden üretildi.

OPERASYON 41 YARIŞMACILAR KİMLER?

Operasyon 41 yarışmacıları, binlerce kişi arasından titizlikle seçildi. 17 Türkiye birinciliği bulunan yüzücü Merve Taneli, 2014 Best Model of Turkey ve Best Model of World birincisi Caner Tanrıverdi, MMA şampiyonlukları bulunan Kübra Gölcü ve alanında önemli başarıları olan birçok sporcu Operasyon 41'de mücadele edecek.

  • Operasyon 41 nerede çekiliyor
  • Operasyon 41 yarışmacıları
  • Operasyon 41 formatı
  • Operasyon 41 büyük ödül
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! "Bize de öğretin"

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru
Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi
Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

<p>Oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran 'The French Dispatch' nihayet beyaz perdede...  Türkiye'de 'Fran

'Gazeteciliğe aşk mektubu' The French Dispatch

Bu yiyecekleri sakın buzdolabına koymayın!

Tokat'ta lise kütüphanesinde 2 el yazması Kur'an-ı Kerim bulundu

Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda TIR kuyruğu 19 kilometreyi buldu