• $8,6693
  • €10,1659
  • 489.824
  • 1392.98
8 Haziran 2021 Salı 21:27 | Son Güncelleme:

Öldür Beni Sevgilim oyuncuları kim? Öldür Beni Sevgilim konusu nedir?

Öldür Beni Sevgilim oyuncuları kim" Öldür Beni Sevgilim konusu nedir"

Başrollerinde Seda Bakan ve Murat Boz'un yer aldığı Öldür Beni Sevgilim Tv'de ilk kez yayınlanıyor. Filmi daha önce izlemeyenler aramalarını hızlandırdı. Filmi tekrar izlemek isteyenler ise filmin saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacağını öğrenmek istiyor. Peki, Öldür Beni Sevgilim konusu nedir? Öldür Beni Sevgilim oyuncuları kim?

Öldür Beni Sevgilim bu akşam Tv'de ilk kez yayınlanıyor. Filmi daha önce izlemeyenler film ile ilgili arama yapmaya başladı. Başrollerinde Seda Bakan ve Murat Boz'un yer aldığı Öldür Beni Sevgilim 26 Şubat 2019 tarihinde vizyona girdi. Filmin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Peki, Öldür Beni Sevgilim konusu nedir? Öldür Beni Sevgilim oyuncuları kim?

ÖLDÜR BENİ SEVGİLİM FİLMİ KONUSU NEDİR?

Öldür Beni Sevgilim, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir.

İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. 5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur.

Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulur.

ÖLDÜR BENİ SEVGİLİM FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Okan karakterine Murat Boz hayat verirken, Demet'i ise Seda Bakan Canlandırıyor. Senaryosunu Murat Dişli'nin kaleme aldığı filmin kadrosunda Açelya Topaloğlu,Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler yer alıyor.

  • öldür beni sevgilim
  • öldür beni sevgilim oyuncuları
  • öldür beni sevgilim konusu
  • öldür beni sevgilim nerede çekildi
  • öldür beni sevgilim ne zaman çekildi
  • öldür beni sevgilim hangi kanalda
<p>Rusya'daki Perm Üniversitesi binasında silahlı saldırı gerçekleşti. Yaralıların ve ölülerin olduğ

Rusya'da üniversitede silahlı saldırı

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi