• $8,7462
  • €10,2879
  • 492.488
  • 1399.64
5 Mart 2021 Cuma 09:30 | Son Güncelleme:

Sinem Ünsal kimdir kaç yaşında, nereli? Mucize Doktor'un Nazlı Gülengül'ü kim?

Sinem Ünsal kimdir kaç yaşında, nereli" Mucize Doktor'un Nazlı Gülengül'ü kim"

Sinem Ünsal'ın, Mucize Doktor'daki dizi karakteri Nazlı Gülengül olup, herkesin hayran gözlerle baktığı oyunculardan biridir. Öte yandan, dizideki başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Sinem Ünsal'ın hayat hikayesi merak konusu oldu. Söz konusu dizi başladığından beri internet aramalarında sıklıkla araştırılan konuların başında yer alan "Mucize Doktor'un Nazlı Gülengül'ü kim? Sinem Ünsal kimdir kaç yaşında, nereli?" soruların yanıtlarını bu haberimizde derledik.

Nazlı karakteriye dikkat çeken isimler arasındaki Sinem Ünsal'ın Fox Tv'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'daki hayat hikayesi merak konusu oldu. Oyuncu Sinem Ünsal'ın sevgilisinin kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır. Başrollerinde Sinem Ünsal gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Mucize Doktor dizisi Nazlı Gülengül karakteri ile dizi severler tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor. İşte hayatı, kariyeri ve hakkında merak edilenler...

NAZLI GÜLENGÜL (SİNEM ÜNSAL) KİMDİR?

20'lerinde, cerrahi asistanı, Ali'nin ilk ve büyük aşkı. Empati yeteneği yüksek, bu yüzden fazla bağlanabiliyor. Nazlı hastanenin en gelecek vaat eden cerrahi asistanlarından biri. Bağımlılıksa onun en hassas noktası. Bu konuya en ufak bir tahammülü bile yok. Ailesinde yaşadığı travması yüzünden de erkeklere güvenmekte hep zorlandı. Güzel ve akıllı bir kız olmasına karşın pek ilişki yaşamadı, hayal kırıklığına uğramaktan korktu, kendini hep korudu. Onun bu zırhını aşmayı ilk başaran Ferman oldu. Nazlı yakışıklı, başarılı cerraha önce hayran, sonra da sırılsıklam aşık oldu. Kendini alamadı, ne olduğunu, başına ne geldiğini o bile anlamadı. Ama Ferman'ın Beliz'le ilişkisini bildiği için platonik takılıyor.

SİNEM ÜNSAL

21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça'da yaşadı.

2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü'nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü'nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Müfit Aytekin Atölye'de oyunculuk eğitimleri aldı.

2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya, 2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı.

2019 - Yapıkredi Afife Jale Ödülleri'nde Genç Yetenek kategorisine aday gösterildi. 2019 - 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu ödülü verildi.

SİNEM ÜNSAL'IN OYNADIĞI DİZİLER

Çoban Yıldızı / 2016-17

Siyah Beyaz Aşk / 2017-18

Kızım / 2018-19

Mucize Doktor / 2019

Sinem Ünsal'ın Oynadığı Tiyatro Oyunları

2019-... Bir Alaturka Hikayet: Raif ile Letafet / Cihangir Atölye Sahnesi

SİNEM ÜNLSAL'IN SEVGİLİSİ KIVANÇ KILIÇ KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Sinem Ünsal gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Mucize Doktor dizisi büyük başarılara imza atarken oyuncularının özel hayatı da merak edilip araştırılıyor.

Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Umaş dizideki karakteri ve güzelliği ile bütün dikkatleri üzerine çekmeye başardı. Sinem Ünsal'ın sevgilisi de kendisi gibi oyuncu çıktı.

Özel hayatını magazin basınından uzakta yaşamayı tercih eden Sinem Ünsal oyuncu Kıvanç Kılıç ile aşk yaşıyor. Ünlü çiftin yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu öğrenildi.

<p>Her sporun bir tehlikesi vardır. Futboldaki tehlikelerden biri de topa kafa atmak. Sağlık açısınd

Futbolcularda demans tehdidi!

Özkan Demir'in gözünden TEKNOFEST İstanbul Festivali

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Eylül 2021)

Lüfer tezgaha çıktı: İşte ilk fiyatlar