• $9,2516
  • €10,7842
  • 529.042
  • 1435.73
25 Mayıs 2021 Salı 18:37 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor 64. final bölümü fragmanı nefes kesti! Mucize Doktor dizisi 64. final bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Mucize Doktor 64. final bölümü fragmanı nefes kesti! Mucize Doktor dizisi 64. final bölümde izleyiciyi neler bekliyor"

Mucize Doktor dizisi 64. bölüm için final fragmanı izleyicisiyle buluştu. Uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi düşen reytingler yüzünden 64. bölümü ile final kararı aldı. Dizi, izlenme oranlarının beklenenin altında kalmasından ötürü final kararı vermesi takipçilerini hüzne boğdu. Peki Mucize Doktor dizisi 64. final bölümünde neler olacak? İşte o ayrıntılar

Mucize Doktor 64. bölümü ile final kararı aldı. Her hafta reyting sıralamasında öne çıkmak için mücadele veren Mucize Doktor dizisinin 64. final bölümü fragmanı yayına girdi. Birbirinden başarılı ismi bünyesinde barındıran Mucize Doktor 64. bölümü ile neden final yapacağı dizi izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Dizi ile ilgili tüm yeni gelişmeleri bu haberimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Mucize Doktor final bölümüyle 27 Mayıs perşembe günü FOX'ta

FOX ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi için yolun sonu geldi. İyi bir başlangıç yapan dizi gerisini getiremeyince kanal yönetimi dizinin fişini çekmeye karar verdi. Dizi, 64. bölümüyle ekranlara veda edecek.

MUCİZE DOKTOR 64. BÖLÜM FRAGMANI (FİNAL)

Mucize Doktor dizisinde, Ferman, Tanju'nun kızının kalp ameliyatı için geri döner. Ama durum son derece vahimdir. Bu sırada Ferman'ın hastaneden ayrılma teklifiyle bocalayan Ali, Vuslat olayı öğrenip onu cezbetmeye başlayınca iyice arada kalır.

Tanju geçmişiyle yüzleşirken Nazlı, Ferman ve Ali'nin olmadığı bir hastane hayal etmeye çalışır. Ali sonunda kararını verir. Ama hiç hesapta olmayan bir gelişmeyle Ali'nin bütün hayatını değiştiren yine Nazlı olacaktır.

Oyuncular: Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Zerrin Tekindor, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Ezgi Asaroğlu, Reha Özcan

<p>Batı, CHP ve HDP,  Gezi ve 15 Temmuz davaları sanığı Osman  Kavala için seferber olmuş durumda.

Halk TV'nin Osman Kavala sevdası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor

Çobanlıkla başladığı hayvancılıkta çiftlik sahibi oldu