• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
29 Nisan 2021 Perşembe 20:03 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor 59. bölüm tek parça izle! Mucize Doktor son bölüm full izle!

Mucize Doktor 59. bölüm tek parça izle! Mucize Doktor son bölüm full izle!

Fox Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi Mucize Doktor bu akşam 59. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Onur Tuna, Taner Ölmez ve Sinem Ünsal'ın başrollerini paylaştığı dizide yine heyecan dolu bölümleri izleyicileri ekrana kilitleyecek. Dizinin yeni bölümünde; Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Doruk'un hastanedeki geleceği belirsizliğini korurken acile sürülen Nazlı artık Ali'yle çalışamayacakları için mutsuzdur....

Perşembe akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor bu akşam 59. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde; Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Ali de yeni başasistanlık görevi ve Muhsin'in sıkıştırmalarıyla bocalar. Ama bir teselli herkesi biraz olsun avutur; o da Nazlı'nın yaklaşan doğum günüdür.

MUCİZE DOKTOR 59. BÖLÜM İZLE!


MUCİZE DOKTOR 59. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Doruk'un hastanedeki geleceği belirsizliğini korurken acile sürülen Nazlı artık Ali'yle çalışamayacakları için mutsuzdur.

Ali de yeni başasistanlık görevi ve Muhsin'in sıkıştırmalarıyla bocalar. Ama bir teselli herkesi biraz olsun avutur; o da Nazlı'nın yaklaşan doğum günüdür.

Ali, doğum gününde kendi sürprizini yapacaktır. Diğer taraftan Ferman, Ali'yi Muhsin'den korumanın alışılmadık bir yolunu bulur.

Hem özel hem de profesyonel hayatında çok büyük kararların eşiğine gelen Ali, bu kadar hızlı bir ilerlemeyi kaldırabilecek midir?

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça!

Akrep 19. bölüm izle tek parça! Akrep son bölüm kesintisiz izle!

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı