• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
02 Nisan 2021 Cuma 08:24 | Son Güncelleme:

Fox Tv Mucize Doktor son bölüm izle tek parça! Mucize Doktor 56. bölüm full izle!

Fox Tv Mucize Doktor son bölüm izle tek parça! Mucize Doktor 56. bölüm full izle!

Mucize Doktor 56. bölüm Fox Tv'de yayınlandı. Perşembe akşamları yayınlanan yapımda yine heyecanlı anlar izleyenleri bekliyor. Mucize Doktor 56. bölümde Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman'ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder. Onur Tuna, Taner Ölmez, Sinem Ünsal gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor 56. bölümü izlemek için detaylar sizlerle...

Mucize Doktor 56. bölümü ile ekrana geldi. Perşembe akşamı Fox Tv'de yayınlanan yapımın oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Taner Ölmez, Sinem Ünsal bulunuyor. Bu haftada yine seyircisi ile buluşan Mucize Doktor 56. bölüm Ali, Ferman'ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini ortaya koyar. Ferman bir daha cerrahlık yapamayacağını bilse de vazgeçmemeye kararlıdır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Mucize Doktor 56. bölüm full izleme linki...

MUCİZE DOKTOR 56. BÖLÜM FULL İZLE!

MUCİZE DOKTOR 56. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir daha cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman'ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder.

Diğer taraftan Demir'in ortadan kayboluşu ve Tanju'nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman'ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yoksa her son bir başlangıç mıdır?

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı