• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
27 Eylül 2021 Pazartesi 13:08 | Son Güncelleme:

Kıbrıs Zafere Doğru ikinci sezon fragmanı yayınlandı

Kıbrıs Zafere Doğru ikinci sezon fragmanı yayınlandı
AA

Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı "Kıbrıs Zafere Doğru"nun ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı.

Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu'nun paylaştığı "Kıbrıs Zafere Doğru"nun merakla beklenen ikinci sezon ilk tanıtımı TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni sezonda "Kıbrıs Zafere Doğru" ismiyle izleyiciyle buluşacak dizide, Kıbrıs'ın Çanakkale Destanı olarak tarihe geçen "Erenköy Direnişi" ekranlara gelecek.

Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük mücadelesini, tarihi olaylar çerçevesinde ekrana yansıtan dizi, Türkiye'nin ilk hava harp şehidi Kahraman Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel'in tarihe geçiş hikayesini anlatacak.

Yeni sezonda diziye ayrıca oyuncu Mehmet Aykaç "Erdil" karakteriyle, Tekin Temel "Ali Rıza Vuruşkan", Musab Ekici "Kurtcebe" ve Metin Büktel ise "Gazeteci" rolüyle dizinin kadrosuna yer alıyor.

Yönetmen koltuğuna Osman Taşçı ve Barış Erçetin'in oturduğu, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran'ın kaleme aldığı dizi, yakın zamanda TRT 1 ekranında seyircilerin beğenisine sunulacak.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi

Sel felaketinin çevre sorunlarına da yol açan izleri 3 aydır silinemedi