• $7,3054
  • €8,7941
  • 402.236
  • 1527.45
15 Şubat 2021 Pazartesi 10:59 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara dizisi sosyal medyada olay oldu! Dicle ve Barış'ın o sahneleri konuşuluyor

Menajerimi Ara dizisi sosyal medyada olay oldu! Dicle ve Barış'ın o sahneleri konuşuluyor

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün yayınlanan yeni bölümü ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Dizinin ana karakterleri Dicle ve Barış Sevgililer Günü'nü kendi tarzlarında kutladı. Barış'ın Dicle'ye yaptığı sürpriz ve Dicle'nin Barış'ı çizmesi izleyicileri duygulandırdı. 14 Şubat'a özel yayınlanan bölümü ile tüm dikkatleri üzerine çeken dizi için binlerce tweet atıldı.

Menajerimi Ara dizisi dün akşam 25. bölümüyle ekrana geldi. Diziye Dicle ve Barış'ın romantik sahneleri damga vurdu. Dicle (Ahsen Eroğlu) ve Barış'ın (Deniz Can Aktaş) Sevgililer Günü kutlamaları sosyal medyanın gündemine otururken, çiftin herkesten sakladıkları ilişkilerinin ortaya çıkması deprem etkisi yarattı.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı 'Menajerimi Ara' dizisi genç oyuncuları ve birbiriyle uyumlu çiftleri ile sosyal medyada çok konuşuluyor. Dizinin ciddi bir hayran kitlesi var. Dünkü bölümün romantik sahneleri gören dizi hayranları çok duygulandı.

Yeni bölümde Barış, Ömer'in Dicle ile ilgili çirkin imalarda bulunarak konuşmasıyla sinirlerine hakim olamayarak yumruk yumruğa kavgaya tutuşuyor.

<p>Düşüncelerimizi durdurmanın bir yolu var mı? Uzman Psikolog Derya Yalçınkaya, aşırı düşünmenin sa

Aşırı düşünmekten nasıl kurtuluruz?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu