• $9,2541
  • €10,804
  • 529.569
  • 1437.01
27 Mayıs 2021 Perşembe 09:24 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 39. bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Menajerimi Ara 39. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!

Menajerimi Ara 39. bölümde izleyiciyi neler bekliyor" Menajerimi Ara 39. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!

Menajerimi Ara 39. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ekrana kaldığı yerden devam eden Menajerimi Ara dizisinde yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan Menajerimi Ara 39. yeni bölümdeki gerilim dolu sahneleriyle de izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detayları...

Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm için nefesler tutuldu. Merakla beklenen Menajerimi Ara 39. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, hafta içi yayına girdiği gün reyting rekoru kırmayı başaran Menajerimi Ara dizisi yayına giren 39. yeni bölüm fragmanı ile şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Peki dizinin yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Menajerimi Ara yeni bölümü ile Pazar akşamı Star Tv'de.

MENAJERİMİ ARA 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MENAJERİMİ ARA DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

La Casa De Papel projesi için düşündükleri oyuncular son anda farklı sebeplerden dolayı gelemeyince üç menajer çok sinirlenir. Bunun üzerine Dicle, önceden tanıdığı Alper için harekete geçer. Dicle, Ceyda'nın ajanstan kaçırdığı Alper'e La Casa De Papel'deki rolden bahsederken onu Ego Ajans'tan vazgeçmemesi konusunda ikna etmek için elinden geleni yapar. Dicle, bir yandan Alper'le görüşmelerini sürdürürken bir yandan da çocuk oyuncusu Melek'in şiddet gördüğü gerçeğiyle baş başa kalır. Öte yandan, Ay Yapım'ın yeni projesi 'Ada Masalı'nın yönetmeni, Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'la çalışmak ister. Ayça'nın menajeri Kıraç ile Alp'in menajeri Çınar, başrol fırsatını kaçırmamak için oyuncularını var olan projelerinden çıkartmanın yollarını ararlar.

<p>Türkiye'nin attığı önemli adımlar  dünya medyası tarafından yakından izleniyor. Birçok ünlü düşün

“Türkiye yükselen ağır sıklet”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor

Çobanlıkla başladığı hayvancılıkta çiftlik sahibi oldu