• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 09:53 | Son Güncelleme:

Star Tv Menajerimi Ara son bölüm kesintisiz izle! Menajerimi Ara 35. bölüm full izle, tek parça!

Star Tv Menajerimi Ara son bölüm kesintisiz izle! Menajerimi Ara 35. bölüm full izle, tek parça!

Menajerimi Ara 35. bölümü Star Tv'de yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünde bu hafta; Feris, Serkan'ın boşanamadığı gerçeğiyle yüzleşmesinin ardından Amerika'dan 6 aylığına gelen teklifi kabul eder ve yerini Dicle'ye bırakır. Ceyda ise tüm menajerle kök söktürmeye devam eder. Menajerimi Ara 35. bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

Menajerimi Ara 35. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Pazar günü yayınlanan dizi hatırı sayılır bir kitlesiyle seyirci karşısına çıkıyor. Menajerimi Ara 35. bölümde bu hafta Feris, Serkan ile probleminden dolayı Amerika'dan gelen teklifi kabul eder ve ülkeden ayrılır. Yeni hayatının ilk günü beklediğinin tersine aksiliklerle dolu geçen Dicle ile yer alacağı projedeki partnerini istemeyen Barış'ın arasında gerginlik çıkar...

MENAJERİMİ ARA 35. BÖLÜM FULL İZLE!

MENAJERİMİ ARA 35. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Serkan'ın evlilik teklifiyle ayakları yerden kesilen Feris, Serkan'ın boşanamadığı gerçeğiyle yüzleşmesinin ardından Amerika'dan 6 aylığına gelen teklifi kabul eder ve yerini Dicle'ye bırakır. Feris'in gidişiyle Dicle için yepyeni bir dönem başlar.

Beklenmedik bir hamleyle ajansın başına geçen Ceyda, tüm menajerlere kök söktüreceğinin sinyallerini ilk andan itibaren verir.

Yeni hayatının ilk günü beklediğinin tersine aksiliklerle dolu geçen Dicle ile yer alacağı projedeki partnerini istemeyen Barış'ın arasında gerginlik çıkar.

Çınar'ın, Arzu'yu deneme çekimine hazırlamak için söylediği sözler hem onun hem de Arzu'nun başını belaya sokarken Kıraç'ın, oyuncusu Devin Özgün Çınar'la çıktığı yemekte yaşadıkları ona büyük bir şok yaşatır.

Peride ise yüksek bütçeli reklam kampanyasını kaçırmamak adına yıllar önce çalıştığı çocuk oyuncuyu yıllar sonra yeniden bulmak için yollara düşer.

<p>Peki, sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıları neler bekliyor? 15 Mayıs tarihinden sonra uygulamada

WhatsApp yine gündemde... 15 Mayıs'tan sonra ne olacak?

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz

Doğaya salınacak sülünler yumurtadan çıkmaya başladı! işte o anlar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (08 Mayıs 2021)