• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
29 Mart 2021 Pazartesi 09:59 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 31. bölüm full izle! Menajerimi Ara izle son bölüm tek parça!

Menajerimi Ara 31. bölüm full izle! Menajerimi Ara izle son bölüm tek parça!

Menajerimi Ara 31. bölümü izleyici ile buluştu. Pazar akşamlarının severek takip edilen dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara'da heyacanlı anlar yaşanıyor. Bu haftaki bölümde 1981 Türkiye güzeli Aydan Şener ile ünlü şarkıcı Serdar Ortaç konuk oldu. Menajerimi Ara 31. bölümde Feris, Dicle ve Kıraç için Ceyda'yı karşısına alır. Bütün bunlar olurken Serkan, Feris için özel bir sürpriz hazırlar. Haberimizin içerisinden Menajerimi Ara 31. bölümüne ulaşabilirsiniz.

Menajerimi Ara 31. bölümü ile Star Tv'de yayınlandı. Her pazar izleyiciyi ekrana kilitleyen yapıma Aydan Şener ve Serdar Ortaç konuk oldu. Menajerimi Ara 31. bölümde Kıraç'ın hastanede olduğu haberini alan Dicle, soluğu babasının yanında alırken Barış'ta Dicle'ye destek oluyor. Kıraç'ın ajansta olmayışı işleri karıştırıyor. Menajerimi Ara 31. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için detaylar sizlerle...

MENAJERİMİ ARA 31. BÖLÜM FULL İZLE

MENAJERİMİ ARA 31. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kıraç'ın hastanede olduğu haberini alan Dicle, soluğu babasının yanında alırken Kıraç'ın ajansta olmayışı işleri karıştırır. Dicle ve Gülin, Kıraç'ın yokluğunda Aydan Şener'in oynayacağı filmde çıkan büyük krizle mücadele eder.

Serdar Ortaç, büyük bir ilham krizine girerken, Çınar'ın ona yardımcı olmak için önerdiği yöntem ikisini şaşırtıcı bir yolculuğa çıkarır. Feris, Dicle ve Kıraç için Ceyda'yı karşısına alır. Bütün bunlar olurken Serkan, Feris için özel bir sürpriz hazırlar.

Öte yandan Barış, babasıyla ilgili hiç beklemediği bilgiler öğrenir. Ceyda'nın yapacağı hamleler işlerin daha da karışmasına sebep olurken, Kıraç hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır.

MENAJERİMİ ARA OYUNCULARI KİMLER?

Menajerimi Ara oyuncuları arasında Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta isimler boy gösteriyor.

Teşkilat 4. bölüm full izle! Teşkilat 4. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Kefaret 19. bölüm full izle! Kefaret 19. son bölüm izle tek parça!

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de