• $8,3672
  • €10,234
  • 502.297
  • 1459.57
28 Mayıs 2021 Cuma 09:12 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah diziye nasıl veda edecek?

Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu" Farah Zeynep Abdullah diziye nasıl veda edecek"

Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrollerini paylaştığı fenomen dizi Masumlar Apartmanı yayınlandığı günden beri reyting rekorları kırıyor. Dizi sezon finaline doğru giderken ortaya çıkan bir söylenti ise diziyi izleyenleri şaşırttı. Hikayede etkin bir karakter olan İnci'nin diziden ayrılacağına dair söylentiler gündemde. Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah diziye nasıl veda edecek? İşte tüm merak edilenler...

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 8 Haziran'da sezon finali yapacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayat hikayesinden alıntıladığı kitaplardan uyarlanmakta olan dizi büyük beğeni topluyor. Dizi sezon finaline doğru giderken ortaya çıkan bir söylenti ise diziyi izleyenleri şaşkına çevirdi. Dizide İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılacağı yönündeki haberler şaşkınlık yaşattı...

MASUMLAR APARTMANI İNCİ DİZİDEN AYRILIYOR MU?

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, güzel oyuncunun ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğu ve ayrılmak istediğini belirttiği öğrenildi. Yeni bir gelişme olmazsa Farah Zeynep Abdullah sezon finali öncesi projeye veda edecek.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Babası Arap kökenli, annesi ise Boşnak kökenlidir. Daha çocuk yaşlarda tiyatro ve müziğe karşı bir ilgisi vardı. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere'ye taşındı. Lise eğitimine Türkiye'de İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde başlasa da henüz birinci sınıftayken İngiltere'ye nakil oldu. Burada Fransızca, tiyatro, medya ve fotoğrafçılık dersleri aldı.

Oyunculuk kariyeri için üniversite kaydını dondurmuştur.Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif geldi. İngiltere'ye, okuluna dönmesine üç gün kala deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve Aylin rolüne seçildiğini öğrenmiştir. Bu dizide dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırmıştır.

Daha sonra Yılmaz Erdoğan'ın filmi Kelebeğin Rüyası'nda oynamıştır.Bu filmde başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile paylaşmıştır. 2014 senesinde Star TV'de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynamıştır. Çağan Irmak'ın yönettiği 2014 yılının en başarılı filmlerinden olan Unutursam Fısılda filminde Hümeyra'nın da oynadığı Hatice (Ayperi) karakterinin gençliğini canlandırmıştır. Ayrıca oyuncu Barbie Prenses ve Rockstar animasyon filmindeki Prenses Azra'yı seslendirmiştir.

  • Masumlar Apartmanı İnci
  • inci diziden ayrılıyor mu
  • Farah Zeynep Abdullah
  • masumlar apartmanı
  • inci diziye veda mı edecek
  • inci ölecek mi
<p>Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya Diplomasi Forumu'nun ardından basını bilgilendirme toplantısı

Türkiye'den AB'ye net mesaj: Somut adımlar bekliyoruz

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu