• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 11:17 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı ilk kez kaybetti! Güçlü rakibi 1. Sırada!

Masumlar Apartmanı ilk kez kaybetti! Güçlü rakibi 1. Sırada!

Bu sezonun en başarılı yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı yayınlandığı tarihten bu yana ilk kez reyting yarışını kaybetti. Salı günlerinin en çok izlenen dizisi tahtını Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bıraktı. Masumlar Apartmanı, hikayesi ve oyunculuk performansı ile milyonlarca izleyiciye ulaşıyordu. Ancak 16 Şubat Salı akşamı bir ilk gerçekleşti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, uzun bir aradan sonra 11'li reytingi ile totalde yeniden zirvenin sahibi oldu.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dün yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara geldi. Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrolü paylaştığı dizi yayınlandığı günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine sahip. Ancak dün bu büyü bozuldu. Her hafta birinci olan Masumlar Apartmanı, tacını EDHO'ya devretti. Total grubunda EDHO, rakibi Masumlar Apartmanı'nı küçük bir farkla da olsa geride bıraktı ve gün birincisi oldu.

2020-2021 dizi sezonu pandemi dönemi devam etmesine rağmen çok iyi ilerliyor. Bu sezonun en güçlü yapımlarından Masumlar Apartmanı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kıyasıya mücadelesine devam ediyor. İki güçlü yapım ilk defa reyting tablosunda birbirine bu kadar yaklaştı.

Masumlar Apartmanı dizisi AB ve ABC1 gruplarında ise 14'lü oranlarla yoluna yine birinci olarak devam etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz AB'de 9 ve ABC1'de ise 10'lu reytinglerle rakibinin ardından günü ikinci sırada bitirdi.

İşte 16 Şubat Salı günü reytinglerde ilk 10 program listesi:

Sagopa'dan yeni albüm müjdesi! Eski eşi Kolera'yı tamamen sildi!

Müge Anlı ateş püskürdü! Canlı yayına çıkıp Gülşen Caymaz olayına şahit olmak için bakın ne istedi?

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek