• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
27 Şubat 2021 Cumartesi 19:43 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı dizisi 24. bölüm fragmanı yayına girdi! Masumlar Apartmanı yeni bölüm nefes kesecek

Masumlar Apartmanı dizisi 24. bölüm fragmanı yayına girdi! Masumlar Apartmanı yeni bölüm nefes kesecek

TRT1'de sevilerek izlenen Masumlar Apartmanı dizisinin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Masumlar Apartmanı dizisinde gerilim artıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Masumlar Apartmanı dizisi 24. bölümünde Naci ölüyor mu?

Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı dizisinde gerilim artıyor. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Masumlar Apartmanı dizisi 24. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FRAGMANI

MASUMLAR APARTMANI 23. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, Esra'ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra'nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci'ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye'ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet'in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat'ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze'nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra'nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

<p><strong>ABD, 2 SAVAŞ GEMİSİNİN KARADENİZ'E ÇIKIŞI İÇİN TÜRKİYE'YE DİPLOMATİK BİLDİRİMDE BULUNDU</

Rusya-Ukrayna krizi nereye gidiyor?

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü

Artvin'de yayla göçleri başladı