• $8,5079
  • €10,2816
  • 499.435
  • 1441.33
02 Mayıs 2021 Pazar 09:48 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 32. yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı yayında!

Masumlar Apartmanı 32. yeni bölümde neler olacak" Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı yayında!

Masumlar Apartmanı dizisi 32. yeni bölüm fragman görüntüleri büyük ilgi gördü. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Masumlar Apartmanı 32. bölümde gerilim artıyor. İşte Masumlar Apartmanı dizisi 32. yeni bölüm fragmanı ve detayları

Masumlar Apartmanı 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Masumlar Apartmanı 32. yeni bölümde olayların ardı arkası kesilmiyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Masumlar Apartmanı 32. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

MASUMLAR APARTMANI 32. BÖLÜM FRAGMANI

MASUMLAR APARTMANI 31. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, olayların ardından daha sert önlemler almak zorunda kalır. Gülben ise Anıl'la yaşadıklarının şokunu atlatmaya çalışırken bir yandan da Han'ın Esat'ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı şeyin ağırlığıyla ezilir ve radikal bir karar alır.

Neriman, Gamze'yi üzmemek için Ege'yle ilişkilerini bir süre daha gizli tutmak ister fakat işler beklediği gibi gitmez. Safiye, ne yapsa Naci'yi aklından çıkaramaz ve yaşadığı hayal kırıklığını hiç beklenmedik birine anlatır.

İnci'nin yeni işe başlaması ve evdekilerin sorunlarının üstüne bir de Anıl'ın eklenmesi, Han'ın kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmesine sebep olur. Gülben'e iyice kafayı takan Anıl ise yeni planını devreye sokar.

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı