• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
7 Mart 2021 Pazar 10:21 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı olay yarattı! Safiye'nin İnci'ye tokadı kulakları çınlattı

Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı olay yarattı! Safiye'nin İnci'ye tokadı kulakları çınlattı

TRT1'nin salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Masumlar Apartmanı'nda bu hafta yine heyecan dorukta. Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Safiye'nin İnci'ye attığı tokat izleyenlerin kulakları çınlattı. Han'ın çöplük ortamı, İnci'nin attığı çığlık ve Safiye'nin tokadı gibi heyecan dolu sahnelerin yer aldığı yeni bölüm için geri sayım başladı. Masumlar Apartmanı 25. yeni bölüme dair merak edilenlerin tümü haberimizde...

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın büyük bir heyecanla beklenen 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Safiye'nin İnci'ye attığı tokat izleyenleri şoke etti. Dizinin son bölümünde gözünü karartan Han bunca zaman saklı tuttuğu sırrı açık etmeye karar vererek İnci'yi çöplük ortamıyla tanıştırıyor. Nefesleri kesecek yeni bölüme dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

MASUMLAR APARTMANI 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı 25. yeni bölüm fragmanı geldi. Gülben ve Esat'ın çay içme sahnesi Gülbencilerin yüzünü güldürürken, Han ve İnci arasında yaşanacaklar büyük gerilime sebep olacak.

Fragmanda İnci'nin Han'a 'bak balonun patladı sonunda' sözleri dikkat çekerken, Safiye'nin İnci'ye attığı tokat ise izleyenlerin kulağını çınlattı.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesi olan "Masumlar Apartmanı", Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun içi" romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. "Aşk", İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer yer alıyor.

Birkan Sokullu – HAN

Farah Zeynep Abdullah – İNCİ

Ezgi Mola – SAFİYE

Merve Dizdar -GÜLBEN

Alper Saldıran- UYGAR

Metin Çoşkun- HİKMET

Esra Ruşan- ESRA

Atilla Şendil- MEMDUH

Emir Özden- EGE

Uğur Uzunel- ESAT

Gizem Katmer- NERİMAN

MASUMLAR APARTMANI HANGİ KİTAPTAN UYARLANMIŞTIR?

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali'ın yaptığı dram türündeki Türk televizyon dizisi Masumlar Apartmanı, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanmıştır. Çekimleri Beyoğlu'nda gerçekleşen Masumlar Apartmanı'nın çekildiği binada daha önce Şahsiyet dizsinin çekildiği söyleniyor.

<p>Gizli tarih kendi içinde ne saklıyor? Araştırmacı-Yazar Erhan Altunay ve Araştırmacı Yazar Selçuk

İstanbul'dan kalanlar…

Çanakkale Boğazı açıklarında gemi kazası meydana geldi

Tesla'yı solladı! En uzun menzilli elektrikli otomobil oldu

Kolombiya'nın Taç Mahal'i! büyük ilgi görüyor