• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 09:57 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 22. bölüm izleme linki! Masumlar Apartmanı 22. bölümünde neler oldu?

Masumlar Apartmanı 22. bölüm izleme linki! Masumlar Apartmanı 22. bölümünde neler oldu"

Masumlar Apartmanı 22. bölüm ile ekrana geldi. Her salı TRT 1'de yayınlanan dizide bu hafta Safiye ve çocukluk aşkı Naci hoca geceye damga vurdu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun içi romanından senaryolaştırılan Masumlar Apartmanı 22. bölümünde neler oldu?

Masumlar Apartmanı 22. bölümü ile TRT 1'de ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Masumlar Apartmanı 22. bölümde bu hafta yeni bölümde Naci evinde baygın halde bulunuyor. Safiye'de olaylardan dolayı kendini suçluyor. İnci, Naci'nin kötüleşip hastaneye kaldırılmasında istemeden de olsa Han'ı sorumlu tutar. Masumlar Apartmanı 22. bölümünde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI 22. BÖLÜMÜ NASIL İZLENİR?

Masumlar Apartmanı 22. bölümüne aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

MASUMLAR APARTMANI 22. BÖLÜM İZLEME LİNKİ!

MASUMLAR APARTMANI 22. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Naci'nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci'nin ise Naci'nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır.

Bir yandan Han'ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan'ın künyesini bulması, bir yandan da Naci'ye olanlar İnci'yi allak bullak etmiştir Han ise İnci'yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç gelir.

Bu durum, İnci'nin şüphelerini iyice artırır. Esra'nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben'in ise başka planları vardır. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek