• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
03 Şubat 2021 Çarşamba 10:26 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı: Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı: Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır"

Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı son bölümü ardından takip edilmeye başlandı. Salı akşamları izleyici ile buluşan yapımın oyuncu kadrosunda güçlü isimler yer alıyor. İnci, Han ve ailesi ile yaşama kararı alıyor. Safiye ve İnci arasından yaşanacaklar yeni maceraların kapısını açıyor. Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı yayında mı? Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Masumlar Apartmanı 20. bölümü ile ekrana geldi. TRT 1'de her salı yayınlanan dizide ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu haftaki bölümde İnci artık yeni evine giriş yapmıştır. Safiye ile aralarında yaşananlar yeni maceraların kapısını aralayacak. Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı yayında mı? Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

MASUMLAR APARTMANI 21. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman gelince haberimize eklenecektir.

MASUMLAR APARTMANI 20. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır.

Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumunun açılışında konuştu. Erdoğan, 'Vizyoner b

Başkan Erdoğan'dan dünyaya diplomasi mesajı

Farkındalık oluşturmak için koronavirüs aşısı olmaya bu kostümle gitti

Haftanın Fotoğrafları (12 Mayıs - 18 Haziran 2021)

Onları hiç böyle görmediniz! İşte hayvanların birbirinden komik halleri