• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
24 Şubat 2021 Çarşamba 21:38 | Son Güncelleme:

Masumiyet dizisinin çekimleri hangi şehirde yapılıyor? Masumiyet dizisi nerede çekiliyor?

Masumiyet dizisinin çekimleri hangi şehirde yapılıyor" Masumiyet dizisi nerede çekiliyor"

Masumiyet dizisi bu akşam Fox Tv'de başlayacak. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü'nün yer aldığı dizi Gold Film imzalı. Bahar ve ailesinin hayatının konu alan dizi çarşamba günleri ekrana gelecek. Peki, Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Masumiyet dizisinin çekimleri hangi şehirde yapılıyor?

Masumiyet dizisi bu akşam seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü yer alıyor. Yönetmenliğini Ömür Atay'ın yaptığı dizinin senaryosu Sırma Yanık'a ait. Gold Film imzası taşıyan Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Masumiyet dizisinin çekimleri hangi şehirde yapılıyor?

MASUMİYET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Masumiyet dizisinin çekim yeri için pek çok dizide kullanılan İstanbul ilinden farklı olarak Kocaeli tercih edildi.

İlçe olarak ise Kocaeli'nin pek çok semtinden yararlanıldı. Çekimler için Kocaeli sokaklarından oldukça yararlanırken, ilçe olarak Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi illerinde gerçekleştirildi.

MASUMİYET DİZİ KONUSU NEDİR?

"Masumiyet"te; Evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela'nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü