• $8,2472
  • €10,0375
  • 485.488
  • 1441.33
19 Mart 2021 Cuma 20:31 | Son Güncelleme:

Masumiyet 5. yeni bölüm 2. fragman yayında! 'Kanın Kokusunu Hatırlıyorum'

Masumiyet 5. yeni bölüm 2. fragman yayında! 'Kanın Kokusunu Hatırlıyorum'

Masumiyet dizisi ekrana gelen 4. son bölümün hemen ardından 5. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Televizyon ekranlarının yeni dizisi Masumiyet dizisi 5. yeni bölümde beklenmedik olaylar yaşanıyor. Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, Masumiyet dizisi 5. yeni bölüm fragman ve son bölüm detayı haberimizde.

Masumiyet 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır paylaştığı Masumiyet dizisi 5. bölümde olaylar iyice çıkmaz bir hal alacak. Sarsıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Masumiyet dizisi yeni bölümde neler olacak?

Yönetmenliğini Ömür Atay'ın, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı Masumiyet yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

MASUMİYET 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

<iframe width="560" height="315" class="youtube" src="https://www.youtube.com/embed/z2EDbMFp3o0" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MASUMİYET 5. BÖLÜM 1. FRAGMANI

MASUMİYET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlker'in şok ziyareti, bazı sorulara cevap olup, acımasız yalanların sonunu getirirken yeni bir acımasızlığın fitilini ateşler. Ela'nın yanında Bahar'a yakalanan İlker, savunmasında reddettiği ilişkiyi kabul etmek zorunda kalır. Fakat İlker'in açıklaması, Ela'nın gururunu bir kez daha kırar. O güne dek sadece kızı için adalet arayışında olan Bahar, madalyonun diğer yüzüyle; Ilgazlar'ın profesyonelce yürüttüğü algı operasyonuyla karşı karşıya kalır. Operasyonun, bir diğer kurbanı ise İrem'dir. İrem'le ilgili ortaya çıkan şok delil, duruşmanın bile seyrini değiştirirken Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağıtılır. Harun ve Bahar, kızları için işbirliği yapmak zorundadır. Okların İrem'i göstermesi, İlker ve Ela arasındaki dengeyi sarsar. Ela, kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulur ve gerçeklere doğru kimsenin beklemediği büyük bir adım atar. Üzerindeki büyük baskıyı ve İlker'in kendisinden uzaklaşmasını kaldıramayan İrem'in attığı adım ise Ela'nınkinden çok daha büyük olur. Gerçeğin yıkıcı etkisi hayatları bir kez daha değiştirecektir.

MASUMİYET DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi birbirinden sevilen oyuncular paylaşırken onlara Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de eşlik ediyor

Harun Orhun - Mehmet Aslantuğ

Bahar Yüksel - Deniz Çakır

Hale Ilgaz - Hülya Avşar

Ela Yüksel - İlayda Alişan

İlker Ilgaz - Serkay Tütüncü

İrem Orhun - Deniz Işın

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU

Sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar.

İstanbul'da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel'dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela'nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz'ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun'un kızı İrem'le nikah masasına oturmak üzeredir.

Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar'ın karşısına bir başka anne; İlker'in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem'in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır.

Bahar'ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker'in, yalanların ve İrem'in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

  • Masumiyet 5.yeni bölüm fragmanı
  • Masumiyet son bölüm
  • Masumiyet dizisi
  • masumiyet final kararı
<p>İstanbul merkezli 9 ilde gerçekleştirilen otomobil kaçakçılığı operasyonunda 24 otomobile el konu

İstanbul'da lüks otomobil kaçakçılığı operasyonu: 24 lüks otomobil ele geçirildi

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi