• $8,1471
  • €9,6905
  • 452.771
  • 1365.89
31 Mart 2021 Çarşamba 16:54 | Son Güncelleme:

Masumiyet 5. bölüm nefes kesti!

Masumiyet 5. bölüm nefes kesti!

Masumiyet 5. bölümde İrem'in şok intiharıyla sarsılan İlker, bir yandan da Ela'dan gördüğü tepkiyle köşeye sıkışıyor ve yine annesine sarılıyor.

Masumiyet 5. bölümde bu hafta İlker köşeye sıkışıyor. Bir yandan Ela, bir yandan da İrem'in intiharı sonrası annesinden yardım ister. Masumiyet 5. bölümü izlemek isteyenler için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

MASUMİYET 5. BÖLÜM FULL İZLE!

MASUMİYET 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ela ve İlker'in olay yerinde yaşadıkları yüzleşme, Ela için yapbozun eksik parçalarını yerine koyar. Ela'nın hatırladıklarını kaldırması hiç kolay olmaz. Bir yandan İrem'in şok intiharıyla, diğer yanda Ela'dan gördüğü tepkiyle köşeye sıkışan İlker bir kez daha annesine sığınır.

Hale, oğlunu kurtarmak için düğmeye basar ve İlker'i yurt dışına kaçırmak için harekete geçer. Diğer yanda, Bahar ve Ela'nın zorbalığa karşı verdikleri sınav, İrem'in çektiği video sonrası yaşananlarla bir kez daha alevlenir. Ela yine hedefteki isimdir.

İntiharı sonrasında yaşananlarla birlikte, İrem, Hale'nin ocağına düşer ve yeni bir hamle yapmak zorunda kalır. Kızının, evliliği yüzünden sürüklendiği noktayı hazmedemeyen Harun, Bahar'la sessiz bir iş birliği içine girer. Bahar da, kızlar arasındaki tehlikeli düşmanlığa rağmen Harun'a güvenmeyi seçer.

Ela'nın kaybettiği bebeğini hatırlaması herkes için işin rengini değiştirirken, Hale'nin kaçış planı anne oğul için ya kurtuluş ya da sonun başlangıcıdır.

  • Masumiyet 5. bölüm full izle
  • Masumiyet 5. bölüm izle tek parça
  • Masumiyet 5. bölüm kesintisiz
<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Kaçak kazıda bulunan Roma dönemine ait 40 eser Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Balıkesir'e yerleşen kadın girişimci, ağaç dallarını ekonomiye kazandırıyor

Uygarlık tarihine ışık tutan 12 bin yıllık kazı başlıyor