• $8,1853
  • €9,8742
  • 472.116
  • 1330.48
05 Mart 2021 Cuma 01:22 | Son Güncelleme:

Masumiyet 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet 2. son bölümde yaşananlar...

Masumiyet 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet 2. son bölümde yaşananlar...

Televizyon ekranlarının yeni dizisi Masumiyet geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Masumiyet dizisi 3 Mart Çarşamba akşamı 2. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin 2. bölümünde İlker Ilgaz'ın kendi düğününde gözaltına alınmasıyla başlayan yeni süreç, yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralar. İşte Masumiyet 2. bölüm özeti ve 3. bölüm fragmanı...

Masumiyet 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Fox Tv'nin taze soluklu dizisi Masumiyet 2. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Gold Film imzalı, yönetmeliğini Ömür Atay'ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı dizinin başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır paylaşıyor. 2. bölümde Bahar, kızının yoğun bakımdan çıkmasını adalete sığınarak beklerken, Ilgaz'lar sayesinde sınırsız gücün nasıl bir şey olduğu gerçeğiyle de tanışmak üzeredir.

MASUMİYET 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumiyet 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

MASUMİYET 2. BÖLÜM ÖZETİ

İlker Ilgaz'ın kendi düğününde gözaltına alınmasıyla başlayan yeni süreç, yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralar. Üstü kapatılmış gerçekler ve görmezden gelinen yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkarken, Bahar ve Hale çocukları uğruna karşı karşıya gelir. 'Benim oğlum yapmaz' sözünden dönmeyen Hale, İlker'in imajını kurtarmak için harekete geçer ve İrem'le, İlker'in cezaevinde evlenmelerine ön ayak olur.

MASUMİYET 2. BÖLÜM İZLE!

Kızının gizlice evlenmesiyle deliye dönen Harun ise çoktan tarafını seçmiştir. İrem, babasının tüm çabasına rağmen, tamamen kayınvalidesinin kontrolüne geçer. Bahar, kızının yoğun bakımdan çıkmasını adalete sığınarak beklerken, Ilgaz'lar sayesinde sınırsız gücün nasıl bir şey olduğu gerçeğiyle de tanışmak üzeredir. Ela'nın gözünü açmasıyla nefesler tutulur ve dava süreci başlar. İlker'in savunma stratejisi ise son derece acımasızdır.

<h3>GALATASARAY-TRABZONSPOR | MUHTEMEL 11'LER</h3><p>Galatasaray, dev rakibini mağlup edip şampiyonl

Galatasaray-Trabzonspor maç sonucu ne olur?

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor