• $8,5018
  • €10,2744
  • 497.283
  • 1441.33
23 Nisan 2021 Cuma 11:44 | Son Güncelleme:

Masumiyet 10. bölümde neler olacak? Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayında!

Masumiyet 10. bölümde neler olacak" Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayında!

Masumiyet 10.bölüm fragmanı FOX TV izleyicisiyle buluştu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Masumiyet 10. yeni bölümü için heyecan dorukta. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Masumiyet 10.bölümü ile önümüzdeki neler olacağı merak konusu oldu.

Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Masumiyet 10. yeni bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

Masumiyet Her Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

MASUMİYET 10. BÖLÜM FRAGMANI

MASUMİYET DİZİSİNDE NELER OLDU?

İsmail, şok etkisi yaratan sözlerini geçiştirmeye çalışsa da, İsmail'in bir sırrı olduğunu anlayan Hale, duyduklarının peşini bırakmaz ve onu olay gecesine kadar götürecek yola doğru dönüşü olmayan bir adım atar.

Babasıyla köprüleri atan İlker'e bir darbe de Ela'nın aldığı heyet raporu vurur. Ela'nın verdiği ifadeyi geçersiz kılan raporla birlikte, davanın gidişatı kökünden değişirken İlker ve Hale köşeye sıkışır. Ela yüzleşmek zorunda kaldığı gerçekle birlikte, İlker'e olan duygularından iyileşmek için çırpınsa da düşündüğünden çok daha zor bir süreç onu beklemektedir.

Harun'un da topa girmesiyle, Hale'nin oyunları da ortalığa dökülür. Bahar ve Harun'un iş birliği Ilgaz cephesini yerle bir ederken olay gecesinin sarsıcı gerçeği de artık gün yüzüne çıkmıştır.

  • Masumiyet
  • Masumiyet 10 bölüm fragmanı
  • Masumiyet yein bölüm
<p>İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda şehit  sayısı 14'ü kadın, 5'i çocuk olmak üzer

İslam ülkeleri Mescid-i Aksa için harekete geçecek mi?

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı

İşgalci İsrail Gazze'yi Ramazan Bayramı'nda da vuruyor: Şehit sayısı 83'e yükseldi