• $8,3374
  • €10,0533
  • 477.499
  • 1345.15
03 Mart 2021 Çarşamba 20:41 | Son Güncelleme:

Masumiyet 1. bölümde neler yaşandı?

Masumiyet 1. bölümde neler yaşandı"

Fox Tv ekranlarında ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Masumiyet konusu ve oyuncuları ile ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İşte ilk bölümde yaşananlar...

MASUMİYET 1. BÖLÜM ÖZETİ

24 Şubat gecesi, İstanbul'da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel'dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela'nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz'ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun'un kızı İrem'le nikah masasına oturmak üzeredir. Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar'ın karşısına bir başka anne; İlker'in annesi Hale Ilgaz çıkar.

İrem'in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar'ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker'in, yalanların ve İrem'in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

<p><strong>Süper Lig'in 36. haftasında Galatasaray, evinde Trabzonspor'u konuk etti. Zorlu 90 dakika

Galatasaray - Trabzonspor Maç Yorumu... Aslan'ın şampiyonluk şansı var mı?

Türkiye'nin dört bir yanından 23 Nisan kutlamaları

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi