• $8,2834
  • €10,0166
  • 482.797
  • 1427.73
05 Mayıs 2021 Çarşamba 19:06 | Son Güncelleme:

Masum 410. yeni bölüm fragmanı yayında! Masum 410. yeni bölümde neler yaşanacak?

Masum 410. yeni bölüm fragmanı yayında! Masum 410. yeni bölümde neler yaşanacak"

Masum 410.bölüm fragmanı yayına girdi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Masum dizisi 410. yeni bölümü için geri sayım başladı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Masum dizisi 410. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Masum dizisi 410. yeni bölüm fragmanı Kanal 7 izleyicisiyle buluştu. Yayınlandığı günlerde iddialı dizilerin arasındaki reyting savaşında kendine yer bulabilen Masum dizisi 5 Mayıs Çarşamba günü 410. yeni bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyecek. Peki Masum 410. yeni bölümde neler olacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis'in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar'ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 15:30'da Kanal 7 ekranlarında.

MASUM 410. BÖLÜM FRAGMANI - 6 MAYIS

MASUM 410. BÖLÜM ÖZETİ

Shekar son anda alevlerin arasına dalıp Gopi'yi kurtarır. Onun bu davranışı Kokila'nın düşüncelerini değiştirmesini sağlar. Shekar'ın yanına gidip onun Gopi'ye olan duygularından emin olmak isteyen Kokila, aldığı cevaplar karşısında son derece memnun olur. Shekar'a Gopi ile evlenmesine izin verdiğini söyleyen Kokila onu evladı olarak bağrına basar. Cigar Kokila'nın kararını öğrendiğinde çok öfkelenir ve onlara hakaret etmeye başlar. Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Kokila, kendisinin ve Gopi'nin ailesi için yaptıklarını hatırlatır. Eski günlerine dönmeye çalışan Kokila yeniden gücünü kazanabilecek mi?

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

<p>Gündemdeki gelişmeleri Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, AKŞAM TV'ye değerlen

Biden dış politikası... NATO'dan hangi sonuçlar çıkar?

Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş'ta heyelan sonrası oluşan Turkuaz Göl, turizme kazandırılacak

Mudanya Yat Limanı deniz salyasıyla kaplandı