• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
27 Mart 2021 Cumartesi 09:59 | Son Güncelleme:

27 Mart Masum 370. bölümde neler olacak? Masum 370.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

27 Mart Masum 370. bölümde neler olacak" Masum 370.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Masum 370.yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kanal 7'de ekrana gelen Masum 170. bölümde Mira, Gora'nın yaptıklarından sonra onu affetmez ve ona karşı plan yapmaya başlar. Türkiye'de severek izlenen hint dizisi Masum 370.yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Masum 370.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Türkiye'ye gelen Hint dizileri arasında en uzun soluklu ve en çok seyredilen yapımlardan biri olmayı başaran Masum 170. bölümde Urmi yemek esnasında yemeklerini kötü hazırlandığını söyleyince Koki bir anda kükremeye başlar. Urmi'nin haddi aştığını ve bu evde kalmayı hak etmediğini söyler. İşte Masum 370.yeni bölüm fragmanı

MASUM 370. BÖLÜM FRAGMANI

MASUM 370. BÖLÜM ÖZETİ

Mira, Gora'nın yaptıklarından sonra onu affetmez ve ona karşı plan yapmaya başlar. Gora'nın evine yerleşen Urmila ise onu tehdit eder. Karşısında dişli bir rakip olduğunu anlayan Gora tedirgin olur. Öte yandan Madu Gopi'yi Ahem'den ayırmaya çalışır.

Bunun için Kokila'yı da tuzağına düşürmeye çalışan Madu planını adım adım uygular. Urmila'yla baş etmeye çalışan Gora onun odasına gider ve Urmila'nın elektrik akımına kapılmasını sağlar. Olanları duyan Mira Daram'ı çağırır ve Urmila'nın odasına girer. Mira Urmila'yı zamanında kurtarabilecek mi?

MASUM GENEL KONUSU

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi'nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.

MASUM OYUNCU KADROSU

Giaa Manek, Rucha Hasabnis

Devoleena Bhattacharjee

Rucha Hasabnis

Muhammed Nazım

Vishal Singh

Rupal Patel

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü