• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
25 Mart 2021 Perşembe 11:21 | Son Güncelleme:

Masum 368. yeni bölüm özeti, dizide neler oluyor? Masum 368.bölüm fragmanı nefes kesti!

Masum 368. yeni bölüm özeti, dizide neler oluyor" Masum 368.bölüm fragmanı nefes kesti!

Masum 368. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Masum dizisi 368. yeni bölümünde; Kokila hastanede yaşam mücadelesi verir. Gora ise evde büyük bir parti vermek ister. İşte 24 Mart tarihinde yayına girecek olan Masum 368. yeni bölüm fragmanı ve özeti

Masum 368. yeni bölüm fragmanı Kanal 7 izleyicisiyle buluştu. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Masum dizisi 368. yeni bölümünde; Kokila hastanede yaşam mücadelesi verir. 25 Mart tarihinde yayına girecek olan Masum 368. yeni bölüm fragmanında aksiyon dozu yüksek sahneler yaşandı ve izleyiciden tam not aldı.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis'in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.

Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar'ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10'da Kanal 7'de

MASUM 368. BÖLÜM ÖZETİ

Gora bir yolunu bulur ve Ahem'i alevlerin arasında bırakır. Gopi Ahem'i kurtarmaya çalışır. Kokila kendine geldiğinde yaşananları öğrenir ve soluğu Gora'nın evinde alır. Ahem'i kurtaran Kokila ve Gopi onu hastaneye kaldırır. Öte yandan Gora'ya savaş açan Mira onu sinirlendirecek her şeyi yapar. Kokila ise Gora'nın evine gider ve çocuklarının iyiliği için onunla barışmak ister. Bunun için kendisinin istediği her şeyi yapacağını belirten Kokila Gora'dan nasıl bir cevap alacak?

MASUM 368. BÖLÜM FRAGMANI

MASUM 367. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kokila hastanede yaşam mücadelesi verir. Gora ise evde büyük bir parti vermek ister. Vidya'ya annesini ve babasını çağırmasını söyleyen Gora, istediklerini yapmazsa onu evden kovacağını söyler. Vidya annesini arayıp partiye çağırır fakat gelmelerini istemez. Gora Ahem için planladığı tuzağı gerçekleştiremeyeceği için çok öfkelenir. Gopi Ahem'i de ikna eder ve kızları için partiye gider. Bir anda karşısında Ahem'i gören Gora'nın planı ne?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:00'da Kanal 7 ekranlarında...

MASUM DİZİ KONUSU

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi konusu: Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi'nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi'nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi'nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi'yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi'nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü