• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
11 Ekim 2021 Pazartesi 19:08 | Son Güncelleme:

MasterChef'te kim elendi, yarışmadan kim gitti? 10 Ekim MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı kim?

MasterChef'te kim elendi, yarışmadan kim gitti" 10 Ekim MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı kim"

MasterChef'in 10 Ekim tarihli bölümünde yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Elemeye kalan isimler, MasterChef Türkiye'de jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıktı. Tv8 ekranlarında pazar akşamı sevenleri ile buluşan MasterChef'te kim elendi, yarışmadan kim gitti? 10 Ekim tarihli son bölümde elenen isim kim oldu?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın elenen ismi belli oldu. TV8 ekranların büyük ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef'te Azize, Mustafa ve Dilara ikili turda elenmemek için mutfakta hünerlerini sergiledi. Peki MasterChef 10 Ekim tarihli son bölümünde elenen isim kim oldu? Yarışmaya veda eden isim açıklandı mı? Detaylar haberimizde.

MASTERCHEF'TE BU HAFTA KİM ELENDİ? – 10 EKİM 2021

MasterChef'te bu hafta Tahsin Küçük, Burcu Önal, Azize Polat, Mustafa Ozan, Dilara Başaran ve Pelin Zaman adlı yarışmacılar eleme potasına çıktı.

Potadaki isimler arasında eleme gecesi gerçekleşen büyük mücadele sonucu Masterchef Türkiye'de elenen isim belli oldu.

Eleme turunun ikinci etabına kalan Mustafa, Azize ve Dilara ile birlikte şefler yeni bir eleme etabı düzenledi. Mehmet Şef'in özel tarifi olan İnci yemeğini en iyi şekilde yapmaya çalışan 3 yarışmacı mücadelede adeta zorlu dakikalar yaşadı. Şeflerin yaptığı tadımın ardından bu 3 kişi arasında en az başarılı tabağı yapan isim yarışmaya veda etti. Böylelikle MasterChef'te bu haftanın elenen ismi Mustafa oldu.

Mustafa Ozan kimdir, MasterChef'te elendi mi? MasterChef Mustafa Ozan kaç yaşında, aslen nereli, İnstagram hesabı var mı?

Dilara Başaran kimdir, MasterChef'te elendi mi? MasterChef Dilara Başaran kaç yaşında, aslen nereli, İnstagram hesabı var mı?

<p>Şişli Ermeni Kabristanındaki anmaya Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu ve Kült

Markar Esayan'a vefa... 'Bugüne kadar geri adım atmadı, Markar yalnız değildir'

Türkiye'nin ilk 40 milimetre Tamburalı Bombaatarı göreve hazır

Simpsonlar yine dünyayı şaşırttı! Her bölümünü izleyene 7 bin dolar

karnından ameliyatla 40 parça cisim çıkarıldı! Doktorlar bile şaşırdı