• $9,4979
 • €11,0726
 • 548.67
 • 1519.25
30 Eylül 2021 Perşembe 18:35 | Son Güncelleme:

2021 MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye'de elemeye kimler kaldı?

2021 MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı" MasterChef Türkiye'de elemeye kimler kaldı"

MasterChef Türkiye'de 28 tarihli dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belirlendi. TV8 ekranlarında 78. bölümü ile yayına giren MasterChef'te kırmızı takım ile mavi takım arasında kıya sıya bir mücadele yaşandı. Jüri üyeleri Mehmet, Danilo ve Somer şef, yarışmacıların yapmış olduğu yemeklere tadım yaptı. Ardından haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan isim açıklandı. Dokunulmazlığı kazanan isim ise haftanın eleme adaylarını belirledi. Peki MasterChef dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 28 Eylül MasterChef ilk eleme adayları kimler oldu?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan isim ve eleme adayları belli oldu. MasterChef Türkiye 2021'nin 28 Ağustos Salı günü ekranlara gelen son bölümü yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Yemeklerini yapan ve şeflerin beğenisine sunan ana kadro yarışmacılarından dokunulmazlığı kazanan isim, haftanın eleme adayını açıkladı. İnternet aramalarında "MasterChef dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 28 Eylül MasterChef ilk eleme adayları kimler oldu?" sorusuna yanıt arayanlar için detaylar haberimizde.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? - 28 EYLÜL 2021

MasterChef Türkiye 2021'de 6. haftanın ilk dokunulmazlık oyununun heyecanı yaşandı. Takım oyununu mavi takım kazandığı için kırmızı takım dokunulmazlık oyunu ve eleme adayının belirleneceği oylama için kıyasıya bir yarışma gerçekleşti.

MasterChef'te bu hafta domatesli, kalamarlı yemeklerin yapılması istendi. Ateş, Burcu, Mustafa, Araz, Emre, Safanur, Şükrü ve Mustafa dokunulmazlık oyunu için mücadele etti.

Oyunu kazanan Safanur haftanın ilk eleme adayının ismini açıkladı.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan Safanur, eleme adayı olarak Milhan'ın ismini söyledi. Araz ise haftanın 2. eleme adayı seçildi.

27 EYLÜL MAVİ VE KIRMIZI TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

27 Eylül Pazartesi günü MasterChef 2021'in 78. bölümü ekrana geldi. MasterChef Türkiye'de merakla beklenen kaptanlık oyunu seçimi yarışında jürilerden beklenen açıklama geldi.

Süresi biten grupların hazırladığı yemekler, anında tadımı yapıldı. Böylece tüm grupların tadımı yapıldıktan sonra şefler, en başarılı dört ismi açıkladı. Buna göre kaptanlık oyununda finale kalan isimler Eren, Burcu, Tahsin ve Araz oldu. Araz dördüncü, Eren üçüncü olurken Burcu ile Tahsin arasında kazanan isim açıklandı.

Tahsin, kaptanlık yarışında kazanan isim oldu. İkinci kaptan olarak ta Burcu seçildi. Mavi takımın başında Tahsin varken Kırmızı takımın başında ise Burcu olmuş oldu.

MASTERCHEF MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

Kaptan: Tahsin

1- Hasan

2- Eren

3- Sergen

4- Dilara

5- Mert

6- Azize

7- Pelin

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Kaptan: Burcu

1- Araz

2- Şükrü

3- Emre

4- Mustafa

5- Milhan

6- Sefanur

7- Ateş

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyunu yemeği menemen idi. Kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan menemen için yarışmacılar dörderli gruplara ayrıldı. İlk dörtlü grup başladıktan sonra beşer dakika farkla sırasıyla diğer gruplar başladı. Verilen süre ise 20 dakika idi. Süresi biten grupların hazırladığı menemenlerin tadımını şefler anında yaptı. Tüm grupların süresi dolduktan sonra şefler, başarılı isimleri öne çağırdı.

MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununda finale dört isim kaldı. Eren, Burcu, Tahsin ve Araz günün en başarılı isimleri idi. Araz günün dördüncüsü, Eren üçüncü, Burcu ise ikinci oldu. MasterChef 2021'de kaptanlık oyununu kazanan Tahsin, Mavi takım kaptanı oldu.

Mavi takım kaptanı olan Tahsin, kendisine rakip olarak Burcu'yu Kırmızı takım kaptanı seçti.

 • masterchef
 • masterchef kim kazandı
 • masterchef kırmızı takım
 • masterchef mavi takım
 • masterchef kaptanlık oyunu
 • masterchef kaptanlık düellosu kim kazandı
 • masterchef takımlar nasıl oluştu
 • masterhcef kırmızı takımda kim var
 • masterhcef mavi takımda kim var
 • 27 eylül masterchef
<p>Küresel ısınma ve iklim değişikliği artık inkar edilemez bir seviyede ancak ne yazık ki bu konud

İklim değişikliğindeki büyük tehlike

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu