• $8,8419
  • €10,3831
  • 499.515
  • 1384.8
30 Ağustos 2021 Pazartesi 09:22 | Son Güncelleme:

MasterChef Görkem Demiral aslen nereli, kaç yaşında twitter ve instagram hesabı var mı? MasterChef Görkem kimdir, elendi mi?

MasterChef Görkem Demiral aslen nereli, kaç yaşında twitter ve instagram hesabı var mı" MasterChef Görkem kimdir, elendi mi"

MasterChef Görkem Demiral, elemeye kalan isimler arasında. Türkiye'nin en çok izlenen yarışması MasterChef'de eleme adayları arasında yer alan Görkem Demiral'ın hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Sosyal medya üzerinden yarışmacının bu hafta yarışmaya veda edeceği üzerine hakkında çıkan söylentiler ile birlikte takipçileri meraklandıran “MasterChef Görkem Demiral kimdir, kaç yaşında, nereli, elendi mi?” soruların yanıtları haberimizde.

Görkem Demiral, haftanın eleme adayları arasında yer aldığı MasterChef'te merak edilen isim oldu. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkan MasterChef Görkem Demiral eleme öncesi son hünerlerini gösterecek. Ekranların büyük ilgiyle izlenen yemek yarışması MasterChef'te sezonun ilk eleme adayı Görkem Demiral elendi mi, kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF GÖRKEM DEMİRAL ELENDİ Mİ?

TV8'in uzun yıllardır en sevilen yarışma programı MasterChef, bu sene de hız kesmeden devam ediyor. Getçiğimiz haftalarda ana kadroya seçilen yarışmacılar arasından elemeye kalan isimlerden biri MasterChef hayaline veda edecek. 29 Ağustos 2021 MasterChef ilk elenen isim Mavi takımdan biri olması bekleniyor. Bilindiği üzere Mavi takımda Fatma ve Hasan dışındaki herkes eleme adayı oldu. Elemeye kalan Görkem Demiral'İnda yarışmaya veda edip etmeyeceği merak konusu oldu.

2021'in MasterChef'i olma hayali kuran yarışmacılar bu turda oldukça zorlandı. Yemeklerin tadımını yapan Danilo, Somer ve Mehmer Şef elenen ismi açıkladı.

29 Ağustos 2021 tarihinde TV8'de ekrana gelen MasterChef Türkiye'de sezonun ilk elenen ismi Görkem Demiral oldu.

MASTERCHEF GÖRKEM DEMİRAL KİMDİR?

Görkem Demiral 23 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen İzmirli olan yarışmacının annesi Faslıdır. Restoran ve otellerde deneyimi olan Demiral, 6 senedir aşçılık yapmaktadır.

Mesleğini sanat olarak gören Görkem Demiral geçmişte çok sayıda cafe, restoran ve otellerde deneyim sahibi olmuştur.

MasterChef'in ilk turunda elleri titremişti ve oldukça heyecanlanmıştı.

MASTERCHEF TÜRKİYE GÖRKEM DEMİRAL EVLİ Mİ?

Babasını 2019'da kaybettikten sonra annesi ve kardeşleriyle yaşamaya başlayan Demiral, evli değil. Bir ilişkisinin de olmadığını söyleyen Demiral, sanatıyla hayatta önem verdiği 3 şey için çalışacağını belirtti; aile, başarı ve paylaşım...

MASTERCHEF TÜRKİYE GÖRKEM DEMİRAL INSTAGRAM HESABI

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan Görkem Demiral'in Instagram'da 11 bin 100 takipçisi bulunuyor. Genç ismin Instagram hesabı ise 'gorkemdemirall' kullanıcı adıyla aktif. 'Güzel bir yemek, Tanrı'ya yakın olmaktır' diyen Demiral'ın paylaşımlarında yemeğe olan aşkını görmek mümkün.

  • Görkem Demiral
  • Görkem Demiral elendi mi
  • Görkem Demiral kimdir
  • MasterChef görkem kimdir
  • MasterChef görkem elendi mi
<p> </p>

Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması

Kars'a mevsimin ilk karı düştü

Çalışırken emekli maaşı nasıl artar? İşte yapmanız gerekenler

Efsanevi canavar halktan saklanıyor mu? Gizli görüşmeler bile yapılmış