• $8,6473
 • €10,1536
 • 493.509
 • 1392.93
16 Eylül 2021 Perşembe 13:51 | Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef'te elemeye kimler girdi?

MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı" MasterChef'te elemeye kimler girdi"

MasterChef'de geçtiğimiz gün kaptanlık oyunun ardından takımlar oluşturulmuştu. 15 Eylül tarihinde ise MasterChef Türkiye yarışmasında haftanın bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmayı kaybeden isimler arasında ise iki isim eleme potasına çıktı. Peki MasterChef yarışmasında dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elemeye adayları belli oldu mu? Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde.

MasterChef yarışmasında 15 Eylül Çarşamba günü haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Tv8 ekranların büyük ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef'te ilk dokunulmazlığın ardından yarışmayı kaybeden takım arasından haftanın iki eleme adayı belirlenecek. Peki 15 Eylül MasterChef'te kim kazandı, dokunulmazlık oyununu kim aldı? MasterChef'de eleme adayları kimler seçildi?

MASTERCHEF'DE NELER OLDU? 15 EYLÜL 2021 ÇARŞAMBA

Çarşamba akşamı MasterChef'te takımlar Tayland mutfağına özgü yemekleri yaptı. Yarışmacılar: Tom yum soup, Pad see ew, Khao pad, Sapparot, Massaman curry, Tod mun pla, Pla tod kratiem, Mangolu puding yemeklerini yaptı. Kazanan mavi takım oldu. Düellonun ardından dokunulmazlığı alan isim Emre oldu.

MasterChef'te dokunulmazlık oyunu konsepti Tayland mutfağı idi. Yedi çeşit yemek için takımlara verilen süre bir saatti. Süre sonunda şefler, tadım yaptıkları yemeklerde başarılı olan takımları açıkladı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2021'de dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım oldu. Eleme adayları olan Burcu ve Mustafa dışındaki yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda gecenin en iyi tabağını çıkaran Emre, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU? - 15 EYLÜL 2021

MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlığı kazanan Emre, üçüncü eleme adayı olarak Tunahan'ın ismini söyledi. Sonrasında toplanan konseyde yapılan oylamada adı en çok yazılan Hasan ile Safanur oldu. Yedişer kez yazılan bu iki isim arasında eleme potasına gidecek yarışmacıyı belirlemek takım kaptanına kaldı. Kırmızı takım kaptanı Hamza ise dördüncü eleme adayı olarak Hasan'ı gösterdi.

14 EYLÜL'DE MASTERCHEF ELEMEYE KİMLER KALMIŞTI?

Gönüllü eleme adayı olmak isteyen Burcu, Hasan'ın da onayı ile eleme potasına giden ilk isim oldu. İkinci aday olarak da oy çokluğu ile Mustafa seçildi.

TAKIM KADROLARI NASIL OLUŞTU?

Mavi takım kaptanı ile Kırmızı takım kaptanı, sırayla seçecekleri yarışmacılar ile takım kadrolarını oluşturdu. Kaptanlar, takımlarında en iyi şekilde mücadele edecek, dokunulmazlığı kaybetmeden haftayı geçirmelerini sağlayacağı isimleri takımlarına almaya çalıştı. Sonuçta MasterChef'te haftanın takım kadroları şöyle oluştu;

MAVİ TAKIM: Dilara (takım kaptanı), Eren, Sergen, Tahsin, Milhan, Ateş, Mert, Azize

KIRMIZI TAKIM: Hamza (takım kaptanı), Şükrü, Hasan, Emre, Burcu, Mustafa, Tunahan, Safanur

 • MasterChef
 • MasterChef dokunulmazlığı
 • MasterChefte kim kazandı
 • MasterChef düellolu dokunulmazlık oyununu kim aldı?
 • 15 eylül masterchef kim kazandı
 • 15 eylül masterchef elemeye kimler kaldı
 • 15 eylül masterchef dokunulmazlığı kim kazandı
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür Bakanlığı, TeknoFest 2021 Turizm ve Teknoloji Yarışması'

Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘Turizm Teknolojileri Yarışması'yla TeknoFest'te

Tüm dünya Balotelli'yi konuşuyor: İntikamını aldı

Sabit kanatlı vurucu İHA Alpagu talep topluyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Eylül 2021)