• $9,2563
  • €10,7502
  • 527.118
  • 1409.56
27 Ağustos 2021 Cuma 09:27 | Son Güncelleme:

MasterChef bu akşam yok mu, neden yok? TV8 MasterChef 2021 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

MasterChef bu akşam yok mu, neden yok" TV8 MasterChef 2021 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak"

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı TV8 ekranların sevilen yarışma programı MasterChef her hafta birbirinden farklı yemek tarifleriyle seyirciye heyecan dolu, keyifli dakikalar yaşatıyor. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışma programı 2021 MasterChef Türkiye bu akşam yayın akışında yer almayışı izleyicisini meraklandırdı. MasterChef bu akşam yok mu, neden yok? MasterChef yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

MasterChef yeni bölüm heyecanla beklenirken 26 Ağustos tarihli TV8 yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Hafta içi hergün ekrana gelen ve yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü merak konusu oldu. Yarışma programının yerine Avrupa Ligi play-off turu karşılaşmaları yer alması ile birlikte internet aramalarında "MasterChef bu akşam yok mu, neden yok? TV8 MasterChef 2021 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?" soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

TV8'in en çok takip edilen şef yarışması MasterChef, yeni bölümleri ile izleyeni ekrana kitliyor. 16 yarışmacı, şampiyonluk için mücadelesin başladı. 26 Ağustos TV8 yayın akışında MasterChef Türkiye 2021 yayın saati farklı şekilde yer aldı. Avrupa Ligi play-off turu karşılaşmaları nedeniyle yarışma programının saati değişti.

MASTERCHEF BU AKŞAM YOK MU?

Kırmızı ve mavi takım, ikinci dokunulmazlık oyunu ardından bugün ilk MasterClass için ekranda yerlerini alacak. Saat 19:00'da yayımlanacak HJK Helsinki - Fenerbahçe Avrupa Ligi play-off mücadelesi nedeniyle yarışmanın saati ileri bir zaman ertelenmiş oldu.

MasterChef Türkiye 26 Ağustos Perşembe akşamı maçtan ötürü saat 21:00'de seyirci karşısında olacak.

  • MasterChef bu akşam yok mu
  • MasterChef neden yok
  • TV8 MasterChef
  • TV8 MasterChef 2021 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi