• $ 5,7223
  • € 6,439
  • 257.776
  • 98059.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Marslı filmi oyuncuları kimdir? Marslı filmi konusu nedir?

Marslı filminin konusu ve oyuncuları izleyiciler tarafından araştırılıyor. Sevilen filmler televizyon ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bu yapımlardan olan Marslı, Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilmesinin ardından yaşananları aktarıyor. Marslı filminin nerede çekildiğine ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Marslı filminin oyuncuları ve konusu merak edilen konular arasında yer alıyor. Marslı filmi konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında. Filmde, Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilmesinin ardından yaşananlar anlatılıyor. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim insanları durmaksızın bu ‘Marslı'nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiğine gelecektir. İşte filme dair merak edilenler…

MARSLI FİLMİ KONUSU

Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars'ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim insanları durmaksızın bu ‘Marslı'nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiğine gelecektir…

En sevilen bilimkurgu kitaplarından biri olan Andy Weir imzalı The Martian, ülkemizde de yakın zamanda “Marslı” adıyla basılmıştı. Marsta mahsur kalan maharetli astronot Mark’ın günlüklerinden derlenen çetin bir hayat mücadelesini anlatan filmin başrolünde Matt Damon yer alırken kadroda kendisine Sean Bean, Kate Mara, Jessica Chastain, Jeff Daniels ve Michael Pena gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise türün sevilen yönetmeni Ridley Scott var.

MARSLI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Marslı'nın iç sahnelerinin çekimi için Macaristan, Budapeşte dışında Korda Studios'da gerçekleşti. Film vizyona girdiği ilk haftada sadece ABD'de 55 milyon dolar (165 milyon TL) hasılat elde etti.

MARSLI FİLMİ OYUNCULARI

Matt Damon Rolü : Mark Watney

Jessica Chastain Rolü : Melissa Lewis

Kristen Wiig Rolü : Annie Montrose

Jeff Daniels Rolü : Teddy Sanders

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Rusya´dan ABD´ye Büyük Gözdağı...Gemisavar Füzesini Böyle Test Ettiler

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Mısır'ın en gizemli piramidi ziyarete açıldı!

Kredi garanti fonu girişimciye açılıyor