• $8,3147
  • €10,0128
  • 476.294
  • 1345.15
29 Mart 2021 Pazartesi 15:26 | Son Güncelleme:

Maraşlı 11. bölümde neler oldu?

Maraşlı 11. bölümde neler oldu"

Maraşlı 11. bölümde Sami'nin adamları tarafından vurulan Mahur'u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır.

Maraşlı 11. bölümünde yayınlanan yeni bölümde Mahur'u hastaneye Maraşlı yetiştiriyor. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşuyor. Herkes Mahur'u koruyamadığı için Maraşlı'yı suçluyor.

MARAŞLI 11. BÖLÜM FULL İZLE

MARAŞLI 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sami'nin adamları tarafından vurulan Mahur'u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşarlar. Tüm aile Mahur'u koruyamadığı için Maraşlı'ya yüklenir. Maraşlı, kendisine kurulan bu kumpasın öcünü almak için ant içer.

Öfkeli olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır? Ozan'ın cesedini gömen İlhan ve Dilşad korku içindedir. Boşanmaya karar veren İlhan, Dilşad'ı evden kovmak ister. Fakat Dilşad kolay pes etmez, İlhan'ı tehdit eder. İlhan için geriye tek bir çözüm kalır.

İlhan bu zor kararı uygulayabilecek midir? İlhan'ın kararını öğrenen Necati nasıl önlem alacaktır? Acar, oğlu Sami'yi Maraşlı'dan saklar. Maraşlı'nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı'nın eline düşer.

Acar'ı konuşturarak Sami'ye ulaşmak isteyen Maraşlı amacına ulaşabilecek midir? Kalan malların yerini sadece Sami bildiği için Savaş onu korumaya alır. Bu durum Maraşlı ve Savaş'ı karşı karşıya getirir.

Savaş'ın adamları Maraşlı'nın evini tarar. Savaş, Maraşlı'yı Sami'nin peşini bırakması için tehdit eder. Maraşlı, Sami'yi öldürmek için, Savaş da Sami'yi yaşatmak için büyük bir çatışmaya girer. Bu çatışma kayıplara neden olacaktır.

Sefirin Kızı 45. bölüm full izle! Sefirin Kızı 45. son bölüm izle tek parça!

  • maraşlı 11. bölüm full izle
  • maraşlı 11. bölüm tek parça izle
  • maraşlı 11. bölüm izle
<p>Beşiktaş, Süper Lig'in 37.haftasında Kayserispor'u konuk edecek... Vodafone Park'taki mücadele ön

Beşiktaş - Kayserispor Maç Önü

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor