• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
30 Mart 2021 Salı 15:04 | Son Güncelleme:

ATV Maraşlı son bölüm izle tek parça! Maraşlı 12. bölüm full izle!

ATV Maraşlı son bölüm izle tek parça! Maraşlı 12. bölüm full izle!

Maraşlı 12. bölümü ile seyircileri dün akşam ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamı yayınlanan yapımda yaşanan olaylar ilgi ile takip ediliyor. Maraşlı 12. bölümde Maraşlı'nın gittiğini öğrenen Mahur, ona bir not yazar ve bekleyeceğini söyler. Öte yandan uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. İşte Maraşlı 12. bölüm full izleme linki...

Maraşlı 12. bölüm ATV ekranlarından her pazartesi akşamı yer alıyor. Başrollerinde Aline Boz ve Burak Deniz'in yer aldığı yapımda izleyenlerden tam not almayı başardı. Maraşlı 12. bölümde Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Maraşlı 12. bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

MARAŞLI 12. BÖLÜM FULL İZLE!

MARAŞLI 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı'yı bekler. Maraşlı, Mahur'la buluşacak mıdır?

Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı'nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı'nın eline geçen ipucu ise onu Necati'ye götürecek midir?

Maraşlı'nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz'in engellemelerine rağmen Maraşlı'nın evine gider. Mahur'u, Maraşlı'nın evinde bir sürpriz beklemektedir...

  • Maraşlı 12. bölüm iz
  • Maraşlı 12. bölüm full izle
  • Maraşlı 12. bölüm izle tek parça
  • Maraşlı son bölüm izle
  • Maraşlı izle
<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de