• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
03 Şubat 2021 Çarşamba 23:49 | Son Güncelleme:

Maraşlı 4.son bölümde neler oldu?

Maraşlı 4.son bölümde neler oldu"

Maraşlı 4. son bölüm ekrana geldi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Maraşlı dizisinin yeni bölümünde, Maraşlı, Mahur'a onu öldürmek isteyenin aile içinden biri olduğunu söyler ve şüphelerinin sebebini anlatır.

Maraşlı heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen Maraşlı 4.son bölüm yayınlandı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Maraşlı 4.yeni bölüm fragmanı, oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda başrollerde Burak Deniz ve Alina Boz yer almaktadır. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur"un, yönetmenliğini Arda Sarıgün"ün üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.

MARAŞLI 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahur"u bekleyen tehlike

Maraşlı, Mahur"a onu öldürmek isteyenin aile içinden biri olduğunu söyler ve şüphelerinin sebebini anlatır. Mahur delirecek gibi olur. Maraşlı, Savaş"ın hapiste çok kalmayacağından emindir. Mahur, Maraşlı"ya inanacak mı? Mahur, ailesinden birinin onu öldürmek istediği gerçeği ile mücadele etmekte zorlanır. Maraşlı haklı mıdır? Gerçekten ailesinden biri Mahur"un ölmesini mi istemektedir? Maraşlı ise bu gerçeğe ulaşabilmek için Mahur"la birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyler. Mahur, Maraşlı"yı dinleyecek mi? Savaş, tutuksuz yargılanma talebi ile serbest bırakılır. Artık tüm aile üyeleri hem Mahur için hem de kendileri için korkmaya başlarlar. Hayatı hala tehlikede olan Mahur için Savaş yeni bir anlaşma yapmak ister. Mahur ve ailesi Savaş"ın anlaşma isteğini kabul edecek mi? Maraşlı, hayatı tehlikede olan Mahur"u korumak için onu ıssız bir dağ evine getirir. Bu durum Türel ailesinde panik yaratır. Maraşlı, Mahur"u ailesinden bile koruması gerektiğini düşünmektedir. Dağ evinin ziyaretçisi kim olacaktır?

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı