• $8,2914
  • €10,1143
  • 489.104
  • 1444.87
30 Nisan 2021 Cuma 10:15 | Son Güncelleme:

Maraşlı 16. bölümde neler olacak? Maraşlı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Maraşlı 16. bölümde neler olacak" Maraşlı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Maraşlı heyecan dolu yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Maraşlı 16. yeni bölüm fragmanı seyircisiyle buluştu. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Maraşlı 16. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Maraşlı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi ekrana gelmesi beklenen Maraşlı dizisi 16. yeni bölümü için heyecan dorukta. Aşk, gerilim ve tutku dolu sahneleriyle izleyenleri ekrana kilitleyen Maraşlı 16. yeni bölümü nefes kesecek. İşte yeni bölüm fragmanı ve detayları..

Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı ATV dizisi Maraşlı'nın, pazartesi akşamı yayınlanan bölümü soluksuz izlendi. Savaş, hastanede yatan Maraşlı'yı öldürmesi için profesyonel bir suikastçı yolladı. Bu kez roller değişti ve Mahur yetişerek Maraşlı'nın hayatını kurtardı. Bölümün final sahnesinde Savaş'ın adamları; Maraşlı, Mahur ve Nevzat'ın bulunduğu evi ateşe verdi.

MARAŞLI 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

"Senin bir istihbaratçı olduğunu öğrendiğinde ne yapacak?"

Maraşlı 16. Bölüm Fragmanı

Yeni bölüm Pazartesi 20.30'da atv'de

(Fragmanı izlemek için resmi tıklayınız)

Polis sirenlerini duyan Necati, kendisini de kasıtlı olarak yaralar ve saldırıya uğramış gibi davranır. Ağır yaralanan Maraşlı hastaneye kaldırılır. Maraşlı, ölüm ve yaşam arasında savaş verecektir.

Mahur ve ailesi gözaltına alınır. Türellerin evi ve Mahur'un stüdyosu polisler tarafından didik didik aranır. Tüm Türkiye bu haberle çalkalanır. Mahur, Firuzan ve Dilşat serbest kalırken Aziz ile İlhan cezaevine gönderilir. Baba oğul hapishanede zor zamanlar geçirir. İlhan'a ise pusu kurulur. İlhan hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı'nın komada olduğunu öğrenir ve soluğu hastanede alır. Maraşlı'nın başında beklemeye başlar. Necati ve Savaş yıllardır hayalini kurdukları babalarına sürülen lekenin intikamını aldıklarını düşünürler. Geriye, istihbarat için çalıştığından emin oldukları Maraşlı'nın ölümü kalmıştır. İki kardeş Maraşlı'nın ölüm emrini verir. Bu kez Mahur, Maraşlı'nın hayatını kurtarabilecek midir?

  • maraşlı
  • maraşlı 16 bölüm fragmanı
  • maraşlı yeni bölüm
<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı