• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
05 Mart 2021 Cuma 11:54 | Son Güncelleme:

Mahur Maraşlı'dan gidemedi! Dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor

Mahur Maraşlı'dan gidemedi! Dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı, Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Her bölüm ayrı bir heyecanla beklenen dizide, Alina Boz ve Burak Deniz ikilisinin uyumu çok sevildi. Diziyi sadece Maraşlı ve Mahur'un aşkına tanıklık etmek için izleyen bile var. 9. bölümü ile ekranlara gelecek dizinin fragmanı yayınlandı. Maraşlı'yı terk edecek olan Mahur'un ‘Gidemedim' demesi, fragmana damgasını vurdu.

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrolü paylaştığı Maraşlı dizisi yeni bölümü ile Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Her bölümü aksiyon ve gizem dolu olan dizinin bu bölümünde de dikkat çekici olaylar yaşanacak. Son bölümde gitmeye karar veren Mahur bu kararından vaz geçecek.

MARAŞLI DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de