• $7,8776
  • €9,2797
  • 482.301
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Haziran 2020 Cumartesi 10:37 | Son Güncelleme:

Mad Max Öfkeli Yollar filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Tom Hardy'li Mad Max Fury Road izleyici karşısında!

Mad Max Öfkeli Yollar filmi konusu ne, oyuncuları kimler" Tom Hardy'li Mad Max Fury Road izleyici karşısında!

26 Haziran Cuma akşamı Atv'de yayınlanan Mad Max Öfkeli Yollar filmi konusu ve oyuncuları ile ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. Yönetmen koltuğunda George Miller'ın oturduğu Max Max Fury Road filmi oyuncu kadrosunda Tom Hardy, Charlize Theron, Zoe Kravitz, Nicholas Hoult, Rosie Huntington-Whiteley gibi isimler yer alıyor. İşte Mad Max Öfkeli Yollar filmi oyuncuları ve konusu...

Başrollerini Tom Hardy ve Charlize Theron'un paylaştığı Mad Max Öfkeli Yollar filmi 26 Haziran Cuma akşamı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıktı. George Miller yönetmenliğinde 2015 yılında vizyona giren film ilginç konusu ve atmosferiyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Aksiyon ve bilimkurgu Mad Max Öfkeli Yollar filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?  

MAD MAX ÖFKELİ YOLLAR FİLMİ KONUSU

Nükleer savaşın ardından dünya, çöllerin yaygınlaştığı ve susuzluk probleminin arttığı bir yer haline gelmiş, aynı nedenle medeniyet çöküşe doğru sürüklenmiştir. Hayatta kalma içgüdüsü had safhada olan Max (Tom Hardy), eşi ve çocuğunu kaybetmenin ardından huzuru ararken, Savaş Çocukları tarafından esir alınır. Bölgenin su ve benzin gibi kaynaklarını elinde tutan hükümdar Ölümsüz Joe'nin bölgesinde kan torbası olarak tutulan Max, her an kaçış için fırsat kollamaktadır.

Ölümsüz Joe'nin emriyle benzin ikmali için göreve çıkan İmparatoriçe Furiosa (Charlize Theron), belirlenen rotasından çıkınca Ölümsüz Joe ve adamları bir sorun olduğunu anlar. Kısa sürede Joe, eşlerinin Furiosa tarafından kaçırıldığını öğrenecek ve Savaş Çocukları ile birlikte Furiosa'nın peşine düşecektir. Kan torbası olarak bir aracın önüne bağlanan Max da ister istemez bu kovalamacaya katılır.

Kimyasal bir çöl fırtınasının ardından zincirlerinden kurtulan Çılgın Max, Furiosa ile yanındaki eşleri esiri olarak alacak, kısa süreli çıkar ilişkisi yerini dostluğa bırakacaktır. Yeşil Diyarları arayan Furiosa, en sonunda kendi halkını bulacak ancak geride artık yeşil hiçbir şeyin kalmadığını öğrendiğinde umudunu kaybetme noktasına gelecektir. Çılgın Max'ın planı ise geri dönüp, peşlerindeki tiran Joe'yi atlatarak onun sahip olduğu kaynakları ele geçirmektir.

MAD MAX ÖFKELİ YOLLAR FİLMİ OYUNCULARI

Tom Hardy - Max Rockatansky

Charlize Theron - Imperator Furiosa

Nicholas Hoult - Nux

Hugh Keays-Byrne - Immortan Joe

Rosie Huntington-Whiteley - The Splendid Angharad

Riley Keough - Capable

Zoë Kravitz - Toast the Knowing

Abbey Lee - The Dag

Courtney Eaton - Cheedo the Fragile

Josh Helman - Slit

Megan Gale - Valkyrie

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığı, dün işgalden kurtarılan Fuzuli kentinin görüntülerini paylaştı.</p>

Fuzuli'ye Azerbaycan bayrağı dikildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

20 Ekim 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları

Oyuncu Selim Erdoğan cezaevinden çıktı! Yaşadığı zor günleri anlattı