• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 20:10 | Son Güncelleme:

Deniz Işın kimdir, nereli? Leyla İle Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın nereli, kaç yaşında, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Deniz Işın kimdir, nereli" Leyla İle Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın nereli, kaç yaşında, hangi dizi ve filmlerde oynadı"

Exxen için yeniden çekilecek olan Leyla İle Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı Deniz Işın oldu. İnternet aramalarında araştırılan; "Leyla İle Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?" soruların yanıtları haberimizde. İşte Deniz Işın ile ilgili merak edilenler...

Leyla İle Mecnun dizisi Exxen için yeniden çekiliyor. Merakla beklenen Leyla İle Mecnun dizisi için Leyla karakterini Deniz Işın canlandıracak. Dizinin başlaması heyecanla beklenirken, diziye yeni katılan oyuncular merak edilen konular arasında. Peki Leyla İle Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın kimdir, kaç yaşında? Deniz Işın nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Leyla ile Mecnun, Eflatun Film tarafından yapılıp 2011-2014 yılları arasında TRT 1'de 3 sezon yayımlanan ve 2021'de Exxen'de devam edecek olan absürt komedi türündeki Türk yapımı televizyon dizisinin yeni kadrosu şekilleniyor...

DENİZ IŞIN KİMDİR?

Oyuncu Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 İzmir'de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Deniz Işın, daha sonra Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği'nde yüksek lisansını tamamlamış ve İstanbul'a taşınmıştır.

2 sene İzmir'de, bir sene de İstanbul'da oyunculuk eğitimi alan Deniz Işın, 2017'de 'Lysistrata' oyununda Lysistrata, 2018'de 'You Can't Take It With You' oyununda da 'Alice' karakterini canlandırmıştır.

Deniz Işın, aynı zamanda pek çok reklam filminde yer almıştır.

Daha önce 'Her Yerde Sen' dizisinde 'Merve' karakterine hayat veren Deniz Işın, yakın zamanda ekranlara gelecek olan 'İyi Günde Kötü Günde' dizisinde 'Seda' karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

Deniz Işın, Murat Boz'un 'Gece' isimli şarkısının kısa film gibi çekilen video klibinde oynamıştır.

<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor